Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tatínek mě znásilňoval, napsala dívka na internet a v Praze na Andělu skočila pod metro

Zneužívaná dívka už nechtěla dál žít.
Zdroj: Facebook.com
Katka H. měla celý život před sebou, bylo jí pouhých čtyřiadvacet let, a přesto se ve středu 10. 6. rozhodla ukončit svůj život skokem pod metro.

Kateřina se rozloučila na svém Facebooku, kde uvedla, že není bez chyb, a zároveň po sobě zanechala blog, na kterém se vypisovala ze svého životního trápení. Od útlého dětství ji sexuálně zneužíval nevlastní otec. Při čtení toho, co Katka psala, se člověku tají dech a říká si, proč se jí nedostalo pomoci, jakou by si po popsaných traumatech, jež má za sebou, zasloužila.

Podle všeho ji nevlastní otec zneužíval dlouhé roky až do chvíle, než zasáhla Katčina babička, která už zemřela. Což byl velký zlom v životě dívky, se smrtí babičky odešla naděje i veškeré zastání, naopak přišly deprese. Matka se bála, že zůstane sama, a tak se Katka s rodiči přestala stýkat.

Velmi symbolicky si zoufalá dívka ke své smrti vybrala stanici metra Anděl.

„Najednou se objeví on. Chytne mě v pase a postaví mě do stejné kárky, ve které právě pokojně spí má panenka. Tričko mi vyhrne nahoru ke krku a kalhoty i spodní prádlo naopak stáhne až k mým kotníkům. Můj hrudník a klín jsou to jediné, co se od něj za celou mou existenci dočkalo přízně,“ popisuje Kateřina a přechází k mnohem horší pasáži, kterou by slabší povahy možná raději měly vynechat.

„Rukama mi přidržuje hlavu mezi svými stehny a snaží se tak ještě zvýšit prožívanou slast. I tohle dělával často. Buďto právě tady, a nebo vsedě na pohovce v obývacím pokoji,“ dočtete se na blogu, který hodně pomáhá vysvětlit, proč se Kateřina H. dokonce potom, co se ujistila pohledem do tunelu, že opravdu jede vlak, vrhla pod metro.

Poslední příspěvek napsala ztrápená Katka v pět hodin ráno, tedy hodinu před tím, než spáchala sebevraždu, na případ upozornilo TN.cz.

Související články

Další články