Ben byl nevyrovnaný muž, kterému se střídaly nálady a trpěl depresemi. Když na něj přišel další z jeho výlevů, byl bohužel se svojí dcerou sám doma. Ztratil nervy a brutálně ji zavraždil. Holčičce způsobil smrtelná zranění hlavy. Jennie Bena milovala tak moc, že mu pomohla zamaskovat vraždu jejich malé nevinné dcery.

Rodiče později uvedli, že našli dceru v jejím pokojíčku, ležela na zádech a nejevila žádné známky života. Podle nich se vše stalo nešťastnou náhodou. Žalobce ale obvinil otce z vraždy. Zranění, která měla holčička na těle, prý byly způsobeny záměrně. A útok byl podle něj velmi brutální. Holčička tak musela trpět.

Měla fraktury na lebce i zádech, které jí poškodily mozek i oči. Po celém těle měla navíc modřiny, pod čelistí měla dokonce otisky prstů. Asi jak ji otec škrtil. Otec ji zabil a s manželkou vše zamaskovali tak, aby policii odvedli od stop. A málem se jim to povedlo.

Butler byl příčetný a moc dobře si uvědomoval, co dělá. Záchranku totiž rodiče zavolali až za dvě hodiny. Vymysleli si historku, kterou budou říkat na policii, a vše si promysleli. Dceři se nesnažili nějak pomoct.

Jennie svého agresivního muže zbožňovala, zatímco on ji urážel. Butler vraždu odmítá a soud nadále pokračuje.