Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tatínek Bagárové se stal ve 43 letech dědečkem: Vnučku mu Monika porodila k narozeninám

Zdroj: archiv Makhmuda Muradova, Josefa Bagára, TV Nova
+ Dalších 20 fotografií
štěstí
Raduje se celá rodina! Monika Bagárová (25) porodila malou Rumiu a ze svého tatínka Josefa (43) udělala dědečka v den jeho narozenin. "Dostal jsem nejkrásnější dáreček, co jsem si mohl přát," vyprávěl euforicky Bagár, který se o šťastné novině dozvěděl za volantem.

Praha, Brno a uzbecká Buchara dnes slaví! Monika Bagárová a Makhmud Muradov (30) se stali rodiči, zpěvačka porodila zdravou holčičku. Dostala jméno Rumia po zápasníkově mamince.

Porotkyně SuperStar 2020 nadělila vnučku svému tatínkovi Josefovi k třiačtyřicátým narozeninám. Dozvěděl se o tom v autě.** „Tlakkkk,“** nevěřil nejprve svým uším!

Z jeho emotivních slov číší dojetí a ohromná radost. „Tak dnes jsem dostal nejkrásnější dáreček, co jsem si mohl přát. Malinká láska je na světě, všichni máme obrovskou radost. A jsem děda. Dnes mi je 43 let a jsem tam. Takže začíná nová etapa života a bude to moc krásné,“ řekl Bagár, jeden z nejmladších dědečků v showbyznysu, na Instagramu.

Porod

O narození dcerky jako první fanoušky informoval novopečený tatínek Makhmud. „Dnes jsem se stal ještě šťastnějším, do mého života přišla moje milovaná dcera Rumia. Dítě je odměna od Nejvyššího. Chvála bohu! Slova nejsou potřeba. Vítej na světě, dcero. Nechť ti Bůh dá šťastný a dlouhý život,“ napsal Muradov.

Po pár minutách se ozvala i Monika. „Nic víc neexistuje, nejkrásnější pocit na světě moje rodina moje lásky. Děkuji, pane bože, za ten nejkrásnější dar. Rumia Muradova 27.5.2020,“ stojí na zpěvaččině profilu.

Související články

Další články