Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tatiana Vilhelmová po dlouhé době ukázala své tři syny: Jsou si podobní jako vejce vejci!

+ Dalších 11 fotografií
děti
Herečka Tatiana Vilhelmová po dlouhé době ukázala své tři krásné děti, a to v oblíbeném seriálu Zkáza Dejvického divadla. Tatiana je proslulá tím, že si potrpí na módu, a tak není divu, že její děti byly perfektně sladěny i v seriálu. Všichni tři kluci si jsou neskutečně podobní.

Herečka Tatiana Vilhelmová (40) jen zřídkakdy ukazuje svoje tři rozkošné děti. Se svým partnerem Vojtou Dykem (33) si soukromí bedlivě střeží a jen tak se nedávají na odiv. Po dlouhé době udělala výjimku a v divácky oblíbeném seriálu Zkáza Dejvického divadla děti ukázala.

Františka a Cyrila má herečka s předchozím manželem, filmovým producentem Pavlem Čechákem. Třetího a nejmenšího syna má se svým současným partnerem Vojtou Dykem.

Tatiana si poměrně dost potrpí na módu, a tak i v seriálu byli všichni tři synové perfektně sladěni. Všichni tři kluci si navíc jsou strašně podobní a když se ukáže celá rodina společně, tak jim to vždycky parádně sekne.

Mohlo by vás zajímat

Další články