Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tatiana Dyková se pochlubila snubákem: Ukázala skvost za desítky tisíc korun

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Krása
Necelé dva měsíce od svatby s Vojtou Dykem (33) začala Tatiana Dyková (40) používat i jeho příjmení. A teď se pochlubila i krásným snubním prstýnkem, který jí její milovaný manžel během obřadu navlékl na prsteníček.

Své „ano“ si zamilovaný pár řekl Prvního máje a necelé dva měsíce od svatby herečka prozradila, že si změnila i své rodné příjmení Vilhelmová (40) na Dyková. I přesto, že to byla její druhá svatba, manželovo příjmení si oficiálně převzala poprvé.

Teď se krásná herečka pochlubila prstýnkem, který stvrdil její manželství se známým umělcem. A rozhodně nejde o nějakou cetku za pár korun, ale prsten v hodnotě desítek tisíc.

Bývalý manžel Pavel Čechák už je pro Vilhelmovou minulostí, a to i přesto, že spolu mají dvě děti. Její srdce si před časem získal mladší kolega. A je evidentní, že láska v jejich případě je každým dnem silnější. Mnoho blízkých krásného páru věří, že Tatiana prsten ze své ruky už nikdy nesundá.

Související články

Další články