Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tatiana dvakrát odmítla sňatek s Dykem: Napotřetí to Vojtovi vyšlo

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
láska
Tatiana Dyková (40) tvoří s Vojtou Dykem (33) opravdu roztomilý manželský pár. Vypadají opravdu šťastně a své ano si řekli teprve před nedávnem. Jenže tomu předcházely menší komplikace, o kterých zřejmě nikdo neměl ani tuchu. Věděli jste, že Tatiana svatbu zprvu nechtěla?

Zpěvák Vojta Dyk (33) se před nedávnem oženil s herečkou Tatianou Vilhelmovou (40), nyní už Dykovou. Sice spolu už vychovávají syna Aloise, kterému je už šest let, ale ke sňatku se odhodlali teprve před pár měsíci.

Měli pohádkovou svatbu přesně na Prvního máje a obřad proběhl v naprostém utajení. Vypadají jako nejzamilovanější pár na světě, ale málokdo tuší, co bylo před svatbou. Tatiana poskytla rozhovor pro magazín Reportér, ve kterém zmínila opravdu pikantní informaci. Nechala se slyšet, že žádost o ruku Vojtovi dvakrát odmítla. „Dvakrát mě o ruku požádal a já dvakrát řekla, že uvidíme. To byla ta nejhorší odpověď, snad ještě horší než ne,“ popisovala Tatiana.

Vyšlo to tedy až napotřetí, když Tatiana cítila, že se to doopravdy má stát. Poté, co se jí Dyk znovu zeptal, odpověděla mu: „Víš, že hrozně ráda? Chci být tvoje žena.“

A tak se pro Vojtu sen stal skutečností a jeho milovaná mu konečně řekla ano. I když to bylo sice až napotřetí, Vojtovi to nevadilo.

Související články

Další články