Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tati, smrdíš! Brad Pitt přestal používat mýdlo a páchne i vlastním dětem

Chápeme, že Brad miluje přírodu, ale aby kvůli ní zapáchal, to moc
nepobíráme.
Zdroj: Profimedia.cz

Řada hollywoodských hvězd trpí úchylkami a má zvláštní koníčky, někdy ale i nás překvapí. Třeba takový Brad Pitt (49). O něm se zjistilo, že přestal používat sprchový gel a mýdlo. Populární herec nechce používat chemii, a to nejen kvůli vlastnímu zdraví, ale především kvůli ochraně přírody. Má to ale jeden háček – jeho vlastnoručně vyráběná mycí směs z citronové šťávy, vody a jablečného octa nezabrání nelibé vůni. Brad tak silně zapáchá.

Přítel rodiny Pitt – Jolie tvrdí, že podle Bradovy teorie jsou všechna mýdla stejně nebezpečná jako např. antiperspirant a jejich používáním člověk škodí naší planetě. Bohužel přírodní kosmetika není moc účinná v boji s pachem a pocením. Zdroj blízký Bradově rodině tak uvádí, že děti často říkají taťkovi Pittovi, že je smraďoch. Nadšená není ani Angelina (38), která Bradovi údajně řekla, že sice s jeho novou kosmetikou souhlasí, ale pouze pokud ji bude používat na jiném kontinentu než ona.

Angelinino přání se nyní právě stává skutečností. Brad natáčí film v Londýně a ona režíruje v Austrálii, mužská část rodiny si tak může užívat pohody bez mýdla.

Související články

Další články