Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Taťána Makarenko zuří: Vylili na ni kýbl nechutné špíny, musela podat trestní oznámení

Svoji soutěž krásy po 9 letech přejmenovala.
Zdroj: Se souhlasem Taťány Makarenko
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
POSUN

Bývalá modelka ukrajinského původu Taťána Makarenko (32), která sama nyní pořádá soutěž krásy Miss Czech Republic, čelí útokům někoho, komu leží hodně v žaludku. Dotyčný do redakcí posílá e-maily, v nichž odkazuje na pochybnou stránku, která Makarenko obviňuje z řady nemorálních věcí i podvodů. Do případu už se vložila i policie. Co prozradila Makarenko redakci eXtra.cz?

Taťána Makarenko: Nechutná obvinění

„Noc jsem trávila na policii, podávala jsem trestní oznámení. Aby o mně někdo tvrdil, jak se nestýkám se svou rodinou na Ukrajině a jen na nich parazituji, to si obzvlášť v této době, kdy zuří válka, nemohu nechat líbit,“ řekla eXtra.cz pořadatelka Miss Taťána Makarenko.

Co například v pomlouvačném textu stojí?

„Jiná forma parazitování byla odhalena u slečny Taťány Makarenko, pořádající soutěže krásy. Ta sobě a svým aktivitám chce zajistit mediální pozornost zneužíváním zájmu veřejnosti o téma těžce zkoušené Ukrajiny. Do médií zaslala srdceryvný příběh o tom, jak jejího nevlastního bratra a jejího otce naverbovali do války a že ona je strachem bez sebe. K příběhu místo své rodiny přikládá fotografie sebe a nabádá novináře, ať v souvislosti s tím píší o ní a o její soutěži,“ píše se na webu.

Autor se samozřejmě nepodepsal a žádné důkazy nepředložil.

Napadení

„Uživateli sociálních sítí bylo zjištěno, že se svým nevlastním bratrem a se svým otcem vůbec není ve styku a rozhodně jim neposílá peníze, jak sama v článcích uvádí,“ stojí dále na stránce.

Jakými uživateli jakých sítí a co konkrétně mělo být zjištěno, to se nikde nedozvíme. Na webu je ale také spousta dalších ničím nedoložených tvrzení.

Je to ubohost nejhoršího kalibru. S tátou a bráchou se samozřejmě nevídám tak často, když žijeme v jiných zemích, viděla jsem je naposledy v létě, ale často si voláme. A rodině samozřejmě finančně každý měsíc vypomáhám.

Jinak jsem nikomu nic nezasílala, to novináři volali mně, ani nerozhoduji o tom, jaké fotky budou u jakého článku. Je to zkrátka snůška blábolů. Objevují se už poměrně pravidelně, většinou před finále mé soutěže. Nevím to jistě, ale nedivila bych se, kdyby šlo o konkurenci,“ myslí si Taťána.

Příbuzní v Oděse ohrožení života

„Fakt mě to štve. Brácha, táta a bratranci z máminy strany jsou v teritoriální oděské obraně, nasazují tam život ve válce a nějaký člověk si bude o mně a o mých blízkých vymýšlet hlouposti? Fakt dřu, abych uspěla, nemám za zadkem žádného pracháče, který by platil moje aktivity. A daří se mi, což evidentně někomu vadí. Takže uvidíme, jak se bude tvářit, až dostane pozvánku na výslech,“ dodala s neochvějnou vírou ve spravedlnost Taťána Makarenko.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy