Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Taťána Makarenko vybrala nejkrásnější dívky Česka: Titul Miss Czech Republic získá ale jen jedna!

Která to vyhraje?
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
V pražském SOHO Restaurantu byly představeny letošní finalistky soutěže krásy Miss Czech Republic 2018. Nutno říct, že ředitelka Taťána Makarenko a celý její tým mají opravdu výborný vkus na krásu. Žádná jiná soutěž krásy v Česku nemá tak nádherné finalisty jako právě Miss Czech Republic. Je vidět, že Taťána tuhle soutěž posouvá každým rokem výš a výš.

Krásky se představily v šatech značky Miss Paradise, oblékly plavky značky Fashion Island a po přehlídkovém mole se prošly v šatech z dílny módní návrhářky Natali Ruden. Nutno říct, že porota to bude mít opravdu hodně těžké, protože konkurence je velká.

Všechny dívky mají jiskru, jsou osobité, každá je úplně jiná, ale přesto všechny nádherné. Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko dokazuje, že pokaždé je soutěž kam posunout. Tento ročník se zdá být velmi vydařeným.

Letošní hlavu královny krásy, jež vzejde z podzimního finále soutěže Miss Czech Republic 2018, ozdobí korunka jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux, nazvaná Květy kněžny Libuše. Modelku Taťánu Makarenko doprovodil na akci k představení finalistek přítel Zdeněk Bahenský

Na akci dorazily také modelky Lucie Kovandová nebo Aneta Vignerová a neuvěřitelně jim to seklo.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy