Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Taťána Makarenko prozradila detaily svatby: Zvládnu ji naplánovat za 14 dní, říká

+ Další 4 fotografie

Ředitelka Miss Czech Republic, Taťána Makarenko, je stále v jednom kole. A i když má za sebou další úspěšný ročník své soutěže krásy, ani nyní není čas na odpočinek. Na pořadu dne je totiž svatba! S tou si však hlavu příliš neláme, jak se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. „Z čeho bych měla být nervózní? Zvládla bych ji naplánovat za 14 dní,“ říká sebevědomě. Kdy se veselka uskuteční? 

Taťána Makarenko na sebe může být náležitě pyšná. Ředitelka Miss Czech Republic má za sebou další velmi úspěšný ročník, který vyvrcholil velkolepým finále v sobotu 13.5. v pražském Karlíně. I tentokrát dokázala Taťána jasně obhájit pozici, že právě její, již výše zmíněná soutěž krásy, je u nás tou nejprestižnější.

„Myslím si, že večer byl velmi povedený, ať už v rámci estetičnosti nebo dramaturgie. Užila jsem si to. S celým týmem jsme se shodli na tom, že galavečer by měl být něčím zajímavý, v něčem nový. Strávili jsme na tom dost času, ale myslím si, že ta píle se vyplatila,“ prohlásila krátce po uskutečnění v rozhovoru pro eXtra.cz. Velkolepým finále vyvrcholila několikaměsíční práce, ale Táňa si neodpočine ani nyní. Nejenže v létě začne plánování dalšího ročníku, uskuteční se také velkolepá veselka!

Taťána Makarenko o svatbě

Velkolepou veselku společně se svým snoubencem Martinem Pánkem plánují na konec srpna. A i když do dne D zbývají ještě více než 3 měsíce, Taťána má nejdůležitější přípravy již za sebou. „To bych nebyla já, abych to neměla připravené. Mám samozřejmě svatební koordinátorku, ale veškeré základní věci máme již zařízené,“ prozradila v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.

Nervozitu rozhodně nepociťuje. „Když se mě někdo ptá, jestli jsem nervózní, říkám si: Z čeho jako?“ říká s humorem. „Já bych svatbu zvládla naplánovat i za 14 dní, galavečery jsou totiž o hodně těžší. Pro mě je to něco, z čeho se rozhodně nestresuju, vím, že to bude skvělý,“ dodala.

O ruku ji přítel Martin požádal začátkem letošního roku. Zásnuby proběhly v Paříži. „Budoucí paní Pánek,“ pochlubila se tehdy Taťána na svých sociálních sítích. Hrdličky svůj vztah posunou po 2,5 společně strávených letech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy