Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Taťána Makarenko promluvila o Miss Czech Republic: Poslední soutěž krásy v Česku, která má smysl

+ Dalších 10 fotografií
Taťána Makarenko (28) pochází sice z Ukrajiny a do Česka přicestovala s maminkou v devíti letech, ale momentálně slaví se svojí soutěží krásy Miss Czech Republic nevídaný úspěch. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz prozradila veškeré detaily týkající se soutěže.

Krásná Taťána Makarenko to neměla vždycky v životě jednoduché. V devíti letech opustila svoji rodnou Ukrajinu a odstěhovala se s maminkou do Česka. Musela si zvykat na nové lidi, učit se jazyk, kterému nerozuměla.

I přes to všechno si šla za svým snem stát se modelkou. Nikdy se sice nezúčastnila velké soutěže krásy, ale ty menší vždy s přehledem vyhrávala. Ještě nedávno létala fotit do zahraničí, ale v současné době ji můžeme vidět už jenom na českých přehlídkových molech.

Téměř před deseti lety založila Taťána Miss Face a z neznámé soutěže krásy se během pár let stala prestižní soutěž, která s přehledem drtí konkurenci. Po devíti letech existence se soutěž přejmenovala na Miss Czech Republic.

Táňa prozradila, že na zorganizování celé soutěže v současné době potřebuje zhruba patnáct milionů korun, s čímž jí také pomáhají různí sponzoři. „Je to v řádech desítek milionů. Když jsem začínala já, tak to samozřejmě tak nebylo, ale v dnešní době na zorganizování soutěže potřebuji 12–15 milionů,“ přiznává.

Na streamu půvabná Táňa řekla, jaké ceny na vítězky Miss Czech Republic čekají, co všechno se odehrává na soustředění a jaká budoucnost čeká dívky, které do této branže dají úplně vše. Takže se určitě podívejte na video, kde se dozvíte plno zajímavých věcí nejenom o soutěži.

Související články

Další články