Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Taťána Makarenko předvedla odvážné šaty a módní stylista prozradil největší faux pas

+ Dalších 7 fotografií
ples v rudolfinu
Ples v Rudolfinu si nenechala ujít ani ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30), která přišla v doprovodu svého stylisty Sama Dolceho a prozradila, kde nechala partnera Zdeňka Bahenského (34) a co je u nich nového. Stylista hvězd Sam Dolce zase prozradil, jaké je největší módní faux pas na plesech.

Taťána Makarenko (30) dorazila na Ples v Rudolfinu v odvážných šatech od módní návrhářky Mirky Horké. Výběr šatů nechala ředitelka Miss Czech Republic na svém zkušeném stylistovi Samovi Dolcem, který jí tentokrát dělal i doprovod.

"Můj přítel hraje standardně v zahraničí a to, že byl se mnou na Československém plese, tak to byla výjimka. Takže momentálně je zkrátka v práci," řekla redakci eXtra.cz Taťána Makarenko, která opět vypadala bezchybně a na plese se dobře bavila.

Na ples se modelka líčila sama a protože je zkušená, nezabraly jí přípravy víc než dvě hodiny. "Vlasy a makeup, zkrátka takové ty základní přípravy, pouze dvě hodiny," řekla s úsměvem.

"Pokud se žena umí nalíčit, tak na tom není nic špatného, že to dělá sama," dodala. Co se týká osobního života půvabné Taťány, nechává všemu volný průběh. Nyní se hlavně soustředí na finále Miss Czech Republic 2020.

Módní stylista hvězd Sam Dolce v rozhovoru upozornil na největší módní faux pas, kterých se lidé na plesech dopouštějí. "Typické módní faux pas u žen bývá, že si vezmou na ples krátké šaty. To je asi to nejhorší, co můžou vůbec udělat. Já doufám, že se nyní dámy orientují alespoň trochu a vědí, co se sluší a patří," řekl eXtra.cz Sam Dolce.

Co se týká mužských poloviček, i v tom má Sam jasno. "No hlavně nesmí zapomenout smoking," dodal.

Redaktorku oblékl: Dominik Navrátil Hairstyling: Locika Hair

Související články

Další články