Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Taťána Makarenko oslaví Valentýna v honosném stylu: Tohle si pro ni její přítel přichystal

Taťána Makarenko oslaví Valentýna v honosném stylu: Tohle si pro ni její přítel přichystal
Zdroj: Taťána Makarenko archiv
+ Další 4 fotografie
svátek lásky

Bývalá modelka a ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) v současné době zažívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Už je to osm měsíců, kdy je šťastná po boku nového přítele Martina Pánka. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila jak plánuje s partnerem oslavit den svatého Valentýna a z jakého vyznání lásky by příliš nadšená nebyla.

"Co se týče oslav a uznání svátku svatého Valentýna, tak ho mám ráda. Přítel ani moc ne, ale kvůli mně budeme svátek slavit. Objednal čtyřchodovou večeři a už v pátek mi donesl kytičku, protože na neděli už nepřijímali zakázky. Myslím, že má pro mě připravený i nějaký dárek, protože se podezřele culí. I já mám něco pro něj. Jinak na Valentýna hlavně oceňuji přítomnost jeden druhého a hezky strávený čas," popsala Taťána Makarenko (31), jakým způsobem u nich probíhá oslava zamilovaných.

Pokud se jedná ovšem o to pravé vyznání lásky, má ředitelka Miss Czech Republic jasno. "Je to oddanost, náklonnost, respekt, naslouchání a pochopení, co mě dělá šťastnou a neodpírat mi to. Jako například moje práce," pokračuje.

Každá žena si svátek zamilovaných představuje jinak a co je pro jednu skutečným vyznáním lásky, může ve druhé ženě evokovat prototyp typického valentýnského kýče. "Každý člověk je jiný a uznává jiné věci, gesta. Tedy, co se jedné ženě může líbit, mně přijde třeba kýčovité a naopak. Za sebe ale mohu zmínit okvětní lístky na posteli nebo vytvořená cesta z těchto lístků, zakončená svíčkami atd.," říká v rozhovoru pro eXtra.cz.

Co se týče pracovních povinností, má Taťána neustále napilno. Není tomu tak dávno, kdy se zranila krásná Barbora Aglerová a nemůže za tři týdny odcestovat na jednu z největších světových soutěží krásy Miss Grand International do Thajska. Nahradila ji loňská vítězka Denisa Spergerová

"Doufám a věřím ve vysoké umístění. Fyzicky se Denisa na Miss Grand skvěle hodí, a to dokazují i předpříletové statistiky. Ovšem je třeba znát dobře její konkurentky, abych mohla říci, kolik je tam opravdu silných žen, ne jen krásných, které mají tah na branku a mohou vyhrát. Už si dělám průzkum, ale musím je vidět všechny pohromadě, a tedy uvidíme, jak silné dívky budou. Denisa má co ukázat a čím zaujmout. My uděláme maximum pro její přípravu. Boj pak bude už jen na ní," dodala Taťána Makarenko.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy