Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Taťána Makarenko odvážnější než kdy dřív: Ze svůdného modelu jí div nevyskočila ňadra

Taťána Makarenko odvážnější než kdy dřív: Ze svůdného modelu jí div nevyskočila ňadra
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
provokativní
Taťána Makarenko (30) byla na úterní přehlídce v rámci akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2020 nepřehlédnutelná. Zakladatelka a ředitelka národní soutěže krásy Miss Czech Republic zvolila model tak odvážný, až se mnohým přítomným tajil dech. Pod bílým sáčkem totiž neměla vůbec nic a lidem tak nabídla pohled na svá výstavní ňadra. Neukázala ale o nic víc, než sama chtěla.

Bývalá modelka Taťána Makarenko neustále dokazuje, že kdyby se chtěla vrátit na přehlídková mola, problém by rozhodně neměla. Na úterní přehlídku, která se konala v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2020, dorazila v odvážném modelu, který příliš prostoru pro fantazii přítomným nenechal.

Stylový oblek, který na sobě Taťána měla, navrhla módní diva Vanda Janda, která na sebe strhla pozornost široké veřejnosti v roce 2019, když růžovou róbou oslňovala na předávání cen Český lev. O celkový styling Makarenko se pak postaral její vrchní stylista Sam Dolce

Taťána svým výstavním poprsím sice provokovala, ale stále byla elegantní a neukázala ani o kousek víc kůže, než sama chtěla. Do kolekce návrhářky, jejíž oblek vynesla právě na její přehlídku, se dle vlastních slov zamilovala.

Svůdná Taťána

Úterní přehlídka rozhodně nebyla první akcí, na kterou se Makarenko vypravila v odvážném modelu. Se svou postavou si ale může dovolit jakýkoliv oděv a díky spolupráci se známým stylistou navíc vypadá vždy opravdu dokonale. Sami se můžete přesvědčit v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy