Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Taťána Makarenko o prvních Vánocích s novým přítelem: Martinově mamince jsem dala slib

Taťána Makarenko o prvních Vánocích s novým přítelem: Martinově mamince jsem dala slib
Zdroj: Sab Lauren / archiv
+ Dalších 8 fotografií
ROZHOVOR
Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) oslaví svoje první Vánoce po boku nového přítele, podnikatele Martina. Kromě předvánočního shonu půvabnou Taťánu trápí jako samozřejmě každého z nás a umělce či modelky zvlášť, současná nelehká situace ohledně pandemie koronaviru, která má dopad i na její soutěž krásy. Přes všechny patálie a problémy se chystá další ročník a bývalá modelka promluvila pro eXtra.cz o přípravách na Vánoce i tom, co se kolem soutěže krásy momentálně děje.

Pandemie koronaviru nezasáhla jenom herce, zpěváky a umělce všeobecně, ale také modelky, které ve většině případů přišly o zakázky a další eventy.

"Jsou tam takové dvě roviny toho, jak to můžeme vnímat. Jedna je ta, že není moc přehlídek a velkých focení. Druhá strana je to, že se vydělává na Instagramu, což jde momentálně ruku v ruce s modelingem, kdy děvčata jsou influencery a mají hezká čísla na Instagramu, a tím pádem vydělávají," svěřila se eXtra.cz ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) s tím, že nabídek skrz sociální sítě chodí dívkám dostatek.

"Myslím si, že je to v právě této nelehké době dobré v tom, že existuje další možnost, jak si děvčata mohou vydělat peníze a zaplatit si třeba nájem a nemusí se strachovat," pokračuje.

Mamince mého přítele jsem dala slib

Taťánu letos čekají první Vánoce s novým přítelem Martinem, na které se velmi těší. "Stromeček už mám. Ten mám už docela dlouho. Péct cukroví budu až den nebo dva před Štědrým dnem, protože jsem to ještě nestihla. Dala jsem ale slib mamince mého nového přítele, že upeču cukroví," říká s úsměvem Taťána, která chce letos upéct 8 až 12 druhů.

"Nemám ještě žádný dárek, takže mě čeká nakupování dárků a balení dárků. Pravá vánoční atmosféra ke mně ještě přijde," vysvětluje s tím, že letos stejně jako minulé Vánoce stíhá vše na poslední chvíli.

"Vánoce budeme slavit u přítelovy maminky, protože by jinak byla sama, takže jsme si řekli, že budeme společně pěkně ve třech. Pak pojedeme za mojí maminkou a tak dále. Já mám vlastně až do Silvestra vystaráno," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy