Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Taťána Makarenko má se Zdeňkem Bahenským velké plány! Za krátkou dobu chtějí stihnout dítě i svatbu

Zdroj: Jiří Hadač
+ Dalších 33 fotografií
Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko (28) již dlouhých 7 let tvoří pár s hokejistou Zdeňkem Bahenským (32), který ji podporuje a angažuje se také v soutěži krásy. I když mají denně nabitý program, Taťána prozradila, kdy plánují svatbu a rodinu, i jak vnímá finalistky Miss Czech Republic 2018.

Taťána Makarenko má denně nabitý kalendář a jen málokdo by věřil, že stíhá kromě soutěže Miss Czech Republic ještě účetnictví, studium na vysoké škole, modelingovou agenturu a k tomu všemu pořád buduje vztah se svým partnerem, hokejistou Zdeňkem Bahenským.

Taťána má ale v partnerovi obrovskou podporu a na soustředění Miss Czech Republic 2018 ve Spojených arabských emirátech jí pomáhal jak s organizací, tak byl po jejím boku jako psychická podpora. Vypadá to, že jsou oba dokonale sehraní a zřejmě i to je klíčem k dlouholetému a harmonickému vztahu, který oba vedou.

Plánují ale dítě nebo dokonce svatbu při tak nabitém programu? „I když je momentálně práce hodně a jsou dny, kdy se nezastavím, snažím se Zdeňkovi věnovat každou volnou chvíli. Je ale tolerantní a tvoříme spolu pár již 7 let, je tedy logické, že řešíme i dítě nebo svatbu,“ prozradila Taťána.

„Obě události chceme stihnout do pěti let, takže máme co dělat.“ Taťána Makarenko je opravdu velmi cílevědomá a pracovitá žena a už teď víme, že jí mateřství i svatební šaty budou rozhodně slušet.

O finalistkách soutěže prozradila, že si je vědoma silné desítky. Sama už teď má 5 favoritek, ale jak sama přiznala: „Vím, jak to chodí, a někdy změním názor i den před finále,“ prozradila. Taťána prohlásila, že letošní finalistky jsou o něco lepší, průbojnější a atraktivnější než v loňských ročnících. Sama je ale zvědavá, která se stane novou Miss Czech Republic.

Související články

Další články