Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Taťána Makarenko má se Zdeňkem Bahenským velké plány! Za krátkou dobu chtějí stihnout dítě i svatbu

+ Dalších 34 fotografií
Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko (28) již dlouhých 7 let tvoří pár s hokejistou Zdeňkem Bahenským (32), který ji podporuje a angažuje se také v soutěži krásy. I když mají denně nabitý program, Taťána prozradila, kdy plánují svatbu a rodinu, i jak vnímá finalistky Miss Czech Republic 2018.

Taťána Makarenko má denně nabitý kalendář a jen málokdo by věřil, že stíhá kromě soutěže Miss Czech Republic ještě účetnictví, studium na vysoké škole, modelingovou agenturu a k tomu všemu pořád buduje vztah se svým partnerem, hokejistou Zdeňkem Bahenským.

Taťána má ale v partnerovi obrovskou podporu a na soustředění Miss Czech Republic 2018 ve Spojených arabských emirátech jí pomáhal jak s organizací, tak byl po jejím boku jako psychická podpora. Vypadá to, že jsou oba dokonale sehraní a zřejmě i to je klíčem k dlouholetému a harmonickému vztahu, který oba vedou.

Plánují ale dítě nebo dokonce svatbu při tak nabitém programu? „I když je momentálně práce hodně a jsou dny, kdy se nezastavím, snažím se Zdeňkovi věnovat každou volnou chvíli. Je ale tolerantní a tvoříme spolu pár již 7 let, je tedy logické, že řešíme i dítě nebo svatbu,“ prozradila Taťána.

„Obě události chceme stihnout do pěti let, takže máme co dělat.“ Taťána Makarenko je opravdu velmi cílevědomá a pracovitá žena a už teď víme, že jí mateřství i svatební šaty budou rozhodně slušet.

O finalistkách soutěže prozradila, že si je vědoma silné desítky. Sama už teď má 5 favoritek, ale jak sama přiznala: „Vím, jak to chodí, a někdy změním názor i den před finále,“ prozradila. Taťána prohlásila, že letošní finalistky jsou o něco lepší, průbojnější a atraktivnější než v loňských ročnících. Sama je ale zvědavá, která se stane novou Miss Czech Republic.

Mohlo by vás zajímat

Další články