Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Taťána Makarenko je opět zamilovaná, přítel Martin není hokejista ani fotbalista

Taťána Makarenko je opět zamilovaná, přítel Martin není hokejista ani fotbalista
Zdroj: archiv Taťána Makarenko
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) je zamilovaná až po uši. Před pár měsíci se rozešla po osmi letech vztahu s profesionálním hokejistou Zdeňkem Bahenským (34) a od té doby se věnovala hlavně práci. Jak to ale vypadá, tak láska si sympatickou Taťánu Makarenko našla sama. Redakci eXtra.cz poskytla Táňa exkluzivní rozhovor, ve kterém promluvila o svém novém příteli Martinovi.

Taťána Makarenko (30) není jenom úspěšná a krásná, ale momentálně má i štěstí v lásce. Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic se před pár měsíci rozešla se svým dlouholetým přítelem Zdeňkem Bahenským. (34)

S hokejistou byli společně osm let a Taťána se před časem svěřila s tím, že to byla pro ni těžká zkouška, ale vše se dá zvládnout a nezhroutit se z toho.

"Pokud mluvíme o dlouholetém vztahu a o dlouholeté práci ve firmě, tak jsou to opravdu 2 nejtěžší zkoušky pro mě. Jsem ale velmi odolný člověk na stres a napětí nebo problémy. Díky své soutěži a firmě jsem si zažila mnohem horší období a troufám si říci, že na svůj věk 30 let jsem prožila mnoho starostí a životních situací, existenčních problémů," řekla tehdy eXtra.cz.

Snažím se být s druhou polovičkou co nejčastěji

Po rozchodu se Taťána věnovala hlavně soutěži Miss Czech Republic, další práci a sobě. Ne nadarmo se říká, že když člověk netlačí na pilu, tak si ho láska najde sama. A to je příklad i Taťány Makarenko.

"Svůj osobní život se snažím nasměřovat správným směrem a to je věc, kterou se nyní učím. Mít čas na přítele. Udělat si volný víkend, nebýt na mailu a nevolat si ohledně pracovních věcí. Není to zas tak jednoduché skloubit práci, koníčky a osobní život, kde na začátku vztahu se každý snaží být s druhou polovičkou co nejvíce a co nejdéle," prozradila eXtra.cz Taťána.

"Jmenuje se Martin a podniká v gastronomii. Vídáme se 4 měsíce a čas ukáže vše další. Je mi moc fajn a více k tomu je nyní zbytečné dodávat," dodala spokojená Makarenko.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy