Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Taťána Makarenko a hokejista Bahenský po 8 letech vztahu: Rozchod jako blesk z čistého nebe

Taťána Makarenko a hokejista Bahenský po 8 letech vztahu: Rozchod jako blesk z čistého nebe
Zdroj: Taťána Makarenko archiv
+ Dalších 10 fotografií
exkluzivně
Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) a hokejista Zdeněk Bahenský (34) se po 8 a půl letech vztahu rozešli. Modelka a hokejista vždy trávili co nejvíce času společně a v posledních týdnech to nejenom podle sociálních sítí vypadalo, že se od sebe na nějakou chvíli oddělili. Skutečnost je ale taková, že se oba odloučili již před dvěma měsíci. Jaký je důvod jejich rozchodu?

Ještě na Plese v Rudolfinu nebylo na modelce a ředitelce Miss Czech Republic Taťáně Makarenko (30) znát, že by se ve vztahu s hokejistou Zdeňkem Bahenským (34) objevily nějaké problémy.

"Člena rodiny nečekáme a ani žádného psa nebo kočku. Nicméně co se týká nějakých osobních věcí, tak to si musím nejdříve vyřešit já doma. Osobní život není úplně čas řešit," řekla tehdy eXtra.cz Taťána.

Od té doby se modelka se svým přítelem na Zdeňkem na sociálních sítích ukazovala jen sporadicky. Okamžitě se vyrojily spekulace o konci jejich vztahu. "Je to pravda. Samozřejmě, je to zvláštní pocit po 8 a půl letech. Náš vztah ale neměl z dlouhodobého hlediska perspektivu a každý jsme se vyvinuli jiným směrem," řekla eXtra.cz Taťána Makarenko.

Spousta lidí se s rozchodem těžko vyrovnává, ale modelka opět dokazuje, že ji jen tak něco neporazí. "Cítím se v pořádku. Je to už skoro dva měsíce, co jsme se odloučili. Určitě nejsme ani první a ani poslední pár a všem, kteří si procházejí něčím podobným, přeji mnoho sil. Rozchod není nikdy příjemný. Ale pro dobro nás obou to bylo asi jediné řešení, které mělo nastat."

Taťána Makarenko se nevyhnula ani otázkám, zda v tom není náhodou někdo třetí. "Nikdo další v tom není. Ani z mé, ani ze Zdeňkovy strany,"dodala.

Související články

Další články