Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Taťána Kuchařová vrací úder: První slova o veselce Brzobohatého a sama oblékla svatební šaty

Taťána Kuchařová oblékla svatební šaty, stejně jako před pár dny Písařovicová. Náhoda?
Zdroj: eXtra.cz/koláž/Profimedia, se souhlasem O. Brzobohatý
+ Dalších 13 fotografií
Svatební šaty

Zatímco muzikant Ondřej Brzobohatý (40) do toho potřetí praštil, tentokrát s moderátorkou Danielou Písařovicovou (44), jeho exmanželka Taťána Kuchařová (35) má zcela jiné starosti. Oblékla svatební šaty a šla módní přehlídku pro Jitku Ročňovou. Ačkoliv se k veselce svého exmanžela veřejně nevyjádřila, podle informací Blesku přeci jen v kruhu známých něco málo pronesla.

Minulý týden oznámil muzikant Ondřej Brzobohatý krásnou zprávu. Po pěti měsících od zásnub si vzal za ženu moderátorku Danielu Písařovicovou, a to v romantické Itálii u jezera Lago di Garda.

Na veselce se objevila asi dvacítka hostů z okruhu rodiny a přátel. Vše probíhalo v ryze italském duchu. „V Itálii máte jednu velkou výhodu: i když jen poslepu zabodnete prst do jídelního lístku, nikdy se nezklamete, protože jídlo je pro Italy svatý grál. I proto byla hostina jedním z vrcholů dne. Knedlíčkovku a svíčkovou nahradilo risotto a těstoviny rozmanitých chutí,“ popsal hrdý novomanžel na svém Instagramu.

Oblékla šaty na truc?

A zatímco Brzobohatý si momentálně užívá již třetí manželství, jeho bývalá žena Taťána Kuchařová má zcela jiné starosti. V Praze se coby modelka zúčastnila módní přehlídky návrhářky Jitky Ročňové. A rovnou na sebe oblékla svatební šaty. Jako kdyby se tím snad snažila něco naznačit. Podle Blesku se také v krátkosti vyjádřila ke svatbě svého exmanžela. „Tak hodně štěstí...,“ měla říct Taťána podle informací Blesku během focení v Německu, kde před pár dny byla.

Kuchařová a Brzobohatý se vzali v roce 2016. Minulý rok na jaře se rozvedli, ovšem drama kolem jejich rozloučení budilo vášně ještě dlouho poté. Táňa na Ondřeje házela špínu, ale zdá se, že největší drama už je zažehnáno. „Oni si s Ondrou vyměnili v posledních měsících nějaké SMS zprávy, nejen o celé té kauze, co se na jaře odehrávala. Takže je dost možné, že mu možná popřeje či popřála i touto formou,“ uvedl podle již zmíněného webu kamarád Kuchařové.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy