Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Taťána Kuchařová se ukázala bez make-upu: Poznali byste vůbec nejkrásnější ženu vesmíru?

Taťána Kuchařová se ukázala bez make-upu: Poznali byste vůbec nejkrásnější ženu vesmíru?
Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Taťána Kuchařová je vždy perfektně upravená a nikdy se snad nestalo, že by šlápla s nějakým svým outfitem vedle. To samé platí i u jejího líčení. Extravaganci dává přednost jen výjimečně, spíše sází na přirozený look. Tentokrát ale svým fanouškům ukázala, jak někdejší královna krásy vypadá po ránu kompletně bez make-upu. Co na ni říkáte?

Nádherná Taťána Kuchařová (29) vyhrála Českou Miss a zanedlouho poté se v roce 2006 stala Miss Universe. I když modelce klepe pomalu třicítka na dveře, tak pořád vypadá opravdu dobře a nestydí se ukázat svou tvář klidně úplně odlíčenou.

Taťána Gregor a její manžel Ondřej jsou taková reklama na štěstí a mají dost velkou fanouškovskou základnu. Pohledná blondýnka patří k těm misskám, které naštěstí po skončení soutěže neupadly v zapomnění a stále je o ní slyšet.

Taťána se rozhodla, že lidem ukáže, jak vypadá bývalá královna krásy po ránu, bez jakýchkoliv líčidel. Na rozdíl od některých modelek Taťána působí opravdu perfektně i odlíčená. Ondřej může být právem hrdý na to, že má vedle sebe takovou kočku.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy