Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Taťána Kuchařová roztáčí peníze z rozvodu s Brzobohatým: Udělala si radost bytem za miliony

Taťána Kuchařová a její nádherný úsměv.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
NEMOVITOST

Peníze se mají točit. To dobře ví i někdejší modelka Taťána Kuchařová (35), která si s exmanželem Ondřejem Brzobohatým (40) po rozvodu rozdělila výnos z prodeje smíchovského apartmánu. A jak redakce eXtra.cz zjistila z katastru nemovitostí, podobnou částku, která jí připadla, v březnu vysolila za nově pořízený byt.

Taťána Kuchařová: Nový byt za miliony

Má za sebou divoký rozvod, praní spousty špinavého prádla z manželství na veřejnosti, osočení z lhaní od svého exmanžela. Kromě toho ale někdejší královna krásy Taťána Kuchařová zvládá i další činnosti. Třeba rozšiřovat své realitní portfolio.

Rozvedená žena si pořídila novou jednotku v domě, v němž už má spoustu let jiný byt. Předmět koupě se nachází v pátém patře.

Podle katastru nemovitostí kupní cena bytu činila 7 milionů a 650 tisíc korun. V samotné smlouvě se píše, že Kuchařová sumu zaplatí z vlastních zdrojů, o žádné hypotéce se tu nepíše.

Jak totiž redakce eXtra.cz informovala již loni, exmanželé si po prodeji smíchovské rezidence a zaplacení hypotéky rovným dílem rozdělili 17 milionů korun.

Žádné půjčky proto nyní nebyly třeba.

Takhle jsme v eXtra.cz rozebírali kauzu Kuchařové:

Rozšíří bydlení?

Co s novou bytovou jednotkou Taťána udělá, těžko říci. Pokud by byla ve stejném patře jako její stávající bydlení a sousedila by, může si třeba to původní rozšířit.

Nebo s ním má úplně jiné plány.

Kromě toho také „dědila“: rodiče jí a jejím mladším sestrám věnovali pozemky v hodnotě několika milionů korun. Redakce eXtra.cz o tom dříve také informovala.

O Kuchařové se v poslední době hovořilo hlavně kvůli církevní žalobě na exmanžela Ondřeje Brzobohatého nebo kvůli opakovaným útokům na něj. Podle muzikanta o něm jeho bývalá údajně lhala, proto se chystá potkat se s ní u soudu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy