Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Taťána Kuchařová o soutěži krásy: Promluvila o panující rivalitě mezi dívkami, vítězce vzkázala poselství

+ Dalších 9 fotografií

Modelka Taťána Kuchařová (35) vyrazila na Miss Czech Republic, při této příležitosti zavzpomínala na své začátky. Uplynulo již 17 let, co kráska získala titul Miss World. Naší redakci poskytla rozhovor, ve kterém se rozpovídala o drsné rivalitě panující mezi dívkami. Začínajícím modelkám poskytla užitečné tipy, kterými by se měly řídit. 

Miss World 2006 Taťána Kuchařová vyrazila v sobotu na Miss Czech Republic. Jak sama prozradila, podobné události ji vždy nutí zavzpomínat si na své začátky. Na Miss World vzpomíná pouze v tom dobrém. „Vzpomínám na to s obdivem. Člověk v osmnácti měl zdravé sebevědomí a spoustu ambicí. Fakt jsem si to užila. S výsledkem ne že bych počítala, ale nejela jsem tam s plánem B,“ vysvětluje. Sobotní slavnostní večer si užila, jak sdílela na svém Instagramu.

Ve světě modelingu to občas vře a mezi dívkami panuje rivalita. I s tím musí dívky počítat, vysvětluje půvabná blondýnka. „Je to zkrátka nějakej charakterovej rys, který v lidské rase je. Člověk se musí naučit mít odstup, nepřipouštět si to k srdci. Asi je to v každém byznysu, kde je konkurence, kde se pohybujete na vrcholu,“ promlouvá o strastech v branži.

Vítězka soutěže by podle ní měla být především psychicky odolná. „Podle toho, jak je člověk psychicky odolný, podle toho se vybírá vítězka na Miss. Není možné, aby se jim na další soutěži sesypala. Pro mě to byla obrovská škola profesionality, člověk se naučí pracovat se stresem,“ popsala ideální kandidátku na korunku krásy.

Nezůstat v českém rybníku, to je klíč k úspěchu

V rozhovoru nesměla chybět rada pro začínající modelky. „Aby neztratily sebe, nezapomínaly na dobré vztahy, na rodinu, aby se snažily dát tomu titulu nějaký přesah. To už je na nich, co si vyberou, jestli v rámci osvěty, neziskové činnosti. Řada Miss World jsou významné političky. Reprezentují to ženství a krásu na jedničku. Přála bych jim, aby měly podobnou ambici a nezůstaly jenom v tom českém rybníku,“ apeluje na dívky.

Všem zúčastněným vyjádřila obrovskou podporu. „Já hrozně fandím těm mladým holkám, studují vysoké školy, nebo pracujou,“ popisuje. Závěrem prozradila, že svého rozhodnutí, vydat se na dráhu modelky, nelituje. „Mně to do života přineslo více toho dobrého. Otevřelo mi to dveře do celého světa. Do zajímavých sfér. Využila jsem to naprosto na maximum. Vlastní byznys, podnikání, pořád se věnuji modelingu. Je to až neuvěřitelný,” ohlíží se zpět za svou kariérou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy