Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Taťána Kuchařová o drsném rozchodu: Vzpomínám se smutkem, znovu už se lapit nenechám

+ Další 4 fotografie

Krásná Taťána Kuchařová (34) opět září. V posledním roce si prošla velmi náročným rozchodem s exmanželem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39), který jí zlomil srdce. Vítězka Miss World z roku 2006 se redakci eXtra.cz svěřila, jak se na celou životní situaci dnes dívá, jak se jí daří, také promluvila o nových vztazích a výhodách single života.

Ještě minulý rok v tomto období se zdálo, že manželství Taťány Kuchařové a Ondřeje Gregora Brzobohatého funguje jako švýcarské hodinky. Avšak na první pohled dokonalý vztah se proměnil ve velmi nepříjemný rozvod, který nezapříčinil nikdo jiný než známý hudebník, jenž Táně bodl kudlu do zad. Krátce po obnovení manželského slibu vyšlo najevo, že se Ondřej stýká s dalšími ženami, což vedlo k nekompromisnímu rozvodu, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Pro mě je to uzavřená kapitola

Vítězka Miss World 2006 a zakladatelka nadace Krása pomoci si tak prošla jedním z nejnáročnějších životních období. Jak se ale říká, čas zahojí téměř všechny rány, což nám potvrdila i Taťána.

"Pro mě je to uzavřená kapitola mého života, na kterou vzpomínám se smutkem, ale už je to zaplať pánbůh za mnou. Určitě jsem na tom čím dál lépe, je to něco, co se nedá odstřihnout. Nebo takhle, dá se to odstřihnout, ale není to zdravé, pokud to takhle někdo dělá. Je mi dobře, cítím se dobře, zaměřuji se na svou práci," svěřila se pro eXtra.cz se slovy, že se novým kontaktům nebrání, avšak i v pozici single ženy se cítí dobře.

"Mám kolem sebe spousty přátel, nebráním se novým kontaktům a vedu celkem čilý společenský život. Nenudím se a je to fajn být v dnešní době paradoxně singl, díky mé práci nebo cestování. Samozřejmě v manželství měl člověk jiné priority, takže to beru tak, jak to přichází a není to špatné."

Novým kontaktům se nebráním: Věřím, že už se do takové sítě nelapím

Pokud jde o nového partnera do života, tak díky dosavadním zkušenostem věří, že už se nikdy podobným či stejným způsobem nespálí. "Doufám, že intuici mám už natolik vycvičenou, že už se nenechám lapit do podobných sítí a tuhle zkušenost si nebudu mít potřebu nikdy zopakovat. Doufám, že to poznám."

Taťána Kuchařová má plný pracovní diář, věnuje se nejen své nadaci, ale také nově představila svůj ikonický parfém, který vnímá jako otisk své identity.

"Parfém je složení několika ingrediencí, které jsou pro mě nesmírně identické. Miluji šeřík, broskve, pak je tam i zelený čaj, bergamot nebo pivoňka, ty kvetou jen velmi krátkou dobu za rok. Měla jsem je i ve svatební kytici a miluji je. Je to otisk mé identity. Tomáši Arsovovi jsem řekla svou představu a napoprvé to skoro trefil, ale ještě jsme něco doladili. S výsledkem jsem velmi spokojená a i ta spolupráce byla úžasná a velmi profesionální," dodala Taťána, která výsledek zveřejnila i na svém Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy