Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Taťána Gregor (dříve Kuchařová) uveřejnila zásadní výzvu všem ženám. Je to tak silné, že to musí ven!

Taťána hodně myslí i na ostatní ženy.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Taťána Gregor (dříve Kuchařová) uveřejnila na svém Facebooku zcela zásadní výzvu, která je určená všem ženám světa. Je to tak silné čtení, že vám ho přinášíme v celém znění. Redakčně jsme nic neupravovali ani nekrátili. Co Gregor ženám vzkazuje? Takže čtěte:

Ať žije žena…

Občas mi nejde na rozum, jak zvrácené a nesmyslné dokáže být posuzování kritérií různými redaktory, nekvalifikovanými fashion kritiky, či bulvárními pisálky, na tak vzácnou a posvátnou záležitost, jakou je ženská krása.

Lidé, kteří oportunisticky prosazují své názory ať už v rámci diktátu módního průmyslu, čímž vědomě či nevědomě mentálně šikanují mladé dívky, které jsou poté vystaveny následkům různých nemocí, z čehož anorexie je kupříkladu jedna z nich, nebo je vnucují čtenářům nejrůznějších periodik v rámci mediálních výlevů na adresu té či oné ženy, tito lidé se bohužel staví do rolí samozvaných hlasatelů pravdy, která je natolik vzdálená od skutečných hodnot a principů ženskosti, asi jako jejich rozum od zdraví. Je smutné, že jsou to přitom přesně ty samé osoby, které potom naopak kritizují v médiích o přehnané vychrtlosti modelek a píšou o problémech s příjmem potravy v modelingových soutěžích…

Nečekejme, že si to tito malomyslnci, jejichž hlavním cílem je poštvávat společnost proti sobě a tím se velmi dobře živit, uvědomí, ale doufejme, že se najde mnoho dalších těch se zdravým rozumem, kteří tuto mou myšlenku a zdravý životní styl podpoří a budou ho vyznávat.

Vyzývám tímto všechny ženy, aby si prosím nenechaly nikým diktovat podmínky krásy, nestresovaly se přihlouplými nároky, které ve většině jen popírají ženskou přirozenost, ale aby naplno důvěřovaly svým přirozeným instinktům a naslouchaly svému tělu, které samo nejlíp ví, jak chce a má vypadat.

Věřte mi, že zdravý životní styl, který já zastávám, nemá pranic společného s nezdravou hubeností či naopak obezitou, ale s vitalitou, spokojeností a štěstím…a v tom půjdu moc ráda komukoliv příkladem.

Vaše Taťána

Související články

Další články