Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Taťána Gregor Brzobohatá slaví 14 let od výhry Miss World: Jak šel čas s kráskou

Taťána Gregor Brzobohatá slaví 14 let od výhry Miss World: Jak šel čas  s kráskou
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie
Čtrnáct let uběhlo od chvíle, kdy se půvabná modelka Taťána Gregor Brzobohatá (dříve Kuchařová) (32) stala nejkrásnější Češkou a první českou Miss World. Výhra v soutěži jí nastartovala kariéru, na kterou může být dnes patřičně hrdá. Jak se Taťána od té doby změnila?

Na jaře v roce 2006 se pohledná osmnáctiletá blondýnka Taťána Kuchařová přihlásila do Miss České republiky V ní s přehlede zvítězila nad svými soupeřkami a na podzim téhož roku odletěla do Varšavy reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž krásy Miss World V hlavním městě Polska opět rodačka ze slovenské Trnavy zazářila a stala se první a zatím také poslední Češkou, která titul Miss World získala.

Kariéra

Tam ale její cesta plná úspěchů neskončila a sympatická blondýnka ihned započala svou práci v mnoha humanitárních projektech. V roce 2008 se těšila velkému úspěchu, když založila vlastní nadaci Krása pomoci. Ta se soustředila na pomoc seniorům. Mimo jiné byla i tváří v několika reklamních kampaních. Objevila se také ve videoklipu se zpěvákem Justinem Timberlakem k písni Fascinated. V roce 2013 byla Taťána pozvána do taneční soutěže StarDance, kde se společně s Janem Onderem umístila na druhém místě.

Vztahy

Po účasti v Miss World začala Taťána v roce 2007 chodit s Milanem Richterem (44). S tím se ale po dvou letech v roce 2009 rozešla. Záhy se začala objevovat s americkým modelem Lenem Carlsonem. Vztah jim vydržel čtyři roky. Toho pravého ale potkala až v roce 2013. Tím byl herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (37), kterému v roce 2016 u oltáře řekla své "ano".

Související články

Další články