Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Taťana Fischerová (†72) uměla kritizovat: Zeman je nemocný a zákeřný, tvrdila

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
vánoční smutek
Vánoční veselí vystřídal smutek, Česko truchlí za herečku Taťanu Fischerovou (†72). Ta se přitom aktivně věnovala i politice a pro ostrá slova nešla v případě některých oponentů daleko. Často kritizovala prezidenta Miloše Zemana (75), proti kterému neúspěšně kandidovala v roce 2012.

Česko se na Boží hod zahalilo do barev smutku, zemřela herečka Taťana Fischerová (†72). V posledních letech ji ale všichni znali spíš jako političku. Mezi roky 2002 a 2006 byla poslankyní, před sedmi lety chtěla usednout na Pražském hradě.

V tehdejším prezidentském klání nakonec zvítězila současná hlava státu Miloš Zeman (75). Fischerové byl potom často trnem v oku, považovala ho za "zákeřného".

"Je zřejmé, že je to nemocný muž, u kterého nemoc bude postupovat, takže se můžeme nadít prezidenta, který bude mít zdravotní problémy a tu funkci nebude vykonávat na sto procent," prohlásila pro Parlamentní listy před dvěma lety. Neváhala se obout i do jeho spolupracovníků, mluvila o údajném napojení na Rusko.

Smutnou zprávu o odchodu Fischerové oznámila ve středu její bývalá asistentka. "Zemřela Táňa Fischerová. Zpráva je od rodiny,“ napsala Monika Šatavová na Facebook. Přátelé i kamarádi už příbuzným poslali desítky kondolencí.

Související články

Další články