Po Míši Muzikářové (12) kriminalisté pátrají už téměř měsíc, ale zatím bez úspěchu. Její zmizení už zasáhlo mnoho lidí. Trpí jak její rodina, tak i rodina Otakara S. Bývalého přítele Míšiny matky, který před více než týdnem spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala a byl jedním z podezřelých. Dokonce měl zneužívat Míšinu kamarádku a podle matky kamarádky později i samotnou Míšu.

Rodina Otakara S. ale stojí za ním a podle nich je nevinný. Na jeho profilu na Facebooku se množí negativní komentáře a i veřejnost si myslí, že Míši ublížil on. To těžko snáší jeho nezletilý syn, který svého otce brání, jak jen to jde. „Nemá v tom prsty, Eva říkala, že má Míša mobil u sebe, pak se objevil doma a můj táta byl v Plzni, když se ztratila,“ napsal Otakarův syn pod nenávistné komentáře.

Mladík nejdříve obviňoval kamaráda Míšiny matky, později matku samotnou. „Nechte mého tátu odpočívat nahoře. Co byste dělali vy na našem místě? Asi byste ho také obhajovali. Znal jsem ho skoro 18 let a nikdy by nic takového neudělal,“ zlobí se.