Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Táta Patrik Hezucký ukázal malého Olivera: Jako by mamince z oka vypadl

Zdroj: instagram.com/@patrikhezucky
+ Dalších 20 fotografií
rodinné štěstí
Patrik Hezucký nikdy nebyl šťastnější. Přesně před osmi dny mu milovaná manželka Nikola přivedla na svět prvního syna. Je její věrnou kopií, dostal jméno Oliver a rozhlasový bavič se svěřil, že mu chlapeček dělá samou radost. A svojí lásce pořídil za porod bolestné, obdaroval ji krásným prstýnkem.

Na prahu padesátky se stal Patrik Hezucký poprvé otcem. Synek dostal jméno Oliver a kolega Leoše Mareše z rádia je šťastný jako blecha.

„Čau lidi, dnes je mi 8 dní. Dělám rodičům radost a náš pes Bady už mě také přijal do rodiny,“ připsal Hezucký k nejnovějšímu snímku svého syna. A jedním dechem dodal, že prožívá nejkrásnější dny svého života.

Hezucký prožil nekrásnější vánoční svátky v životě a jeho žena Nikola dostala za porod dárek. Populární bavič jí dal prstýnek, který bude věčnou upomínkou výjimečného dne, na nějž šťastná rodinka nikdy nezapomene.

Související články

Další články