Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Táta od čtyř dětí si nechal vytetovat novou okrasu. Manželka ho vykopla z domu

To byl nápad za milion.
+ Další fotografie
Když přišel Brit Stuart Valentino (34) domů s tím, že si v opilosti nechal udělat nové tetování, manželku málem trefil šlak. Ani na druhý pohled kérku nevydýchala a Stuarta vyrazila z domu. Spolu mají přitom čtyři děti.

Co hrozného byste si museli nechat vytetovat, aby to vaše drahá polovička nevydýchala a opustila vás? Stuartovi se stal osudný patnácticenti­metrový penis vytetovaný na stehně, který vznikl během jedné alkoholové jízdy.

Když s ním manželka odjela na dovolenou, styděla se za něj na pláži a to byla poslední kapka. „Když se na to podívám zpětně, je to skutečně ta nejhloupější věc, kterou jsem kdy udělal,“ cituje Stuarta web topky.sk s odkazem na Mail Online. Jenže na lítost je pozdě, manželka se Stuartem vymetla podlahu a vyrazila ho z domu.

Ještě ale existuje šance, že ho manželka nakonec vezme na milost. Poté, co se jeho příběh dostal do médií, se přihlásil odborník, který Stuarta jeho tetování zbaví.

Mohlo by vás zajímat

Další články