Fotbalová hvězda představila dvojčátka Cristianu juniorovi a ten se ochotně zhostil péče o ně. Neskutečná roztomilost z jejich první rodinné fotky jenom prýští! Juniora také porodila náhradní matka, ale život bez matky mu zatím, zdá se, nevadí.

Táta Ronaldo mu totiž dopřává parádní dětství v luxusu, o kterém se většině dětí ani nesní. A ať je jeho táta jakýkoliv, se svým synem tráví tolik času, kolik jen může.

Přesto, že se Ronaldo hojně ukazuje se svou mladší přítelkyní Georginou Rodriguez (22), o které se dokonce spekuluje, že je s Ronaldem těhotná, stále ho fanoušci podezřívají, že je gay. Svědčí o tom nejen fakt, že mu vlastní potomky porodily náhradní matky, ale také podivně kompromitující fotky, na kterých se často objevuje v těsné blízkosti mužů.

Nedávno zveřejněná fotka s fotbalovým kolegou na některé fanoušky také působila poněkud rozporuplně. Většina veřejnosti v podstatě čeká, až se nejslavnější fotbalista světa k homosexualitě přizná. Ať je to tak či onak, jedno se musí Cristianovi nechat. Je to opravdu skvělý táta!