Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Táta ho mlátil, sestry znásilňoval: Jacksonova (†50) máma se na tu hrůzu jenom dívala!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 93 fotografií
Krkavčí matka
Není tajemstvím, že si Michael Jackson (†50) prožil kruté dětství a ještě krutější dospívání. Mnohdy až brutální výchově mohla učinit přítrž zpěvákova matka Katherine Jackson (89), která dnes slaví narozeniny. Místo rázného zakročení však podle všeho pouze přihlížela, jak starý Joseph (†89) malého syna mlátí řemenem, kope do rozkroku a znásilňuje dcery!

Přežila svého nejslavnějšího syna Michaela (†50) i manžela Josepha (†89'). Nynější hlava muzikantské rodiny Katherine Jackson (89) slaví už devětaosmdesáté narozeniny, příkladnou matkou ale nikdy nebyla.

S ledovým klidem se jí dá přiřknout nálepka krkavčí matky. Někteří její potomci si totiž během dětství a dospívání procházeli peklem, ona však nikdy ani necekla!

Od despotického otce to drsně schytával Michael Jackson, od jehož smrti letos v červnu uplyne už deset let. Sám zpěvák přiznal, že ho táta mlátil řemenem, několikrát dokonce kopnul do rozkroku!

„Michael se Arnoldovi svěřil, že ho otec opakovaně fyzicky týral. Minimálně dvakrát Michael zmínil, že ho otec udeřil do pohlavních orgánů,“ svěřil před lety milenec Jacksonova kožaře.

S trýzněním Michaela si Joe bohužel nevystačil. Znásilňoval přinejmenším dvě ze svých čtyř dcer, potvrdila to jedna z nich – LaToya Jackson (62). „Netýral nás jenom fyzicky, ale také psychicky. Sexuální zneužívání bylo na denním pořádku,“ šokovala před dvaceti lety.

K nedobrovolnému sexu si prý Joe vybral ještě Rebbie Jackson (68). Začal je zneužívat, když každé bylo deset let.

Co na to matka Katherine? Vůbec nezakročila a nechala manželat dělat si, co se mu zlíbí. „Jednou jsem ji slyšela, jak tátovi říká, aby mě dnes večer nechal být, že toho mám dost. Pak ale stejně přišel,“ dodala LaToya.

A jelikož týrané děti Jacksonových nemají důvod si obvinění vymýšlet, nezbývá než se zamyslet, zda je vůbec namístě přát Katherine všechno nejlepší…

Související články

Další články