Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tary nechutně ponížil malého kluka: Ostatní čeští youtubeři si na neštěstí dítěte honí popularitu

Zdroj: Instagram.com
+ Další 2 fotografie
glosa
Už pár dní se na českých sociálních sítích neřeší nic jiného než kauza kolem jedno z nejsledovanějších českých youtuberů. Tary Anatolievich Povoroznyk na jednom ze svých srazů s fanoušky nechutně urazil mladého klučinu, který se ho pouze zeptal, jak si může dovolit tak drahé oblečení. Do celé kauzy se vložilo plno dalších youtuberů, kteří mají akorát tak chytré a moralistické řeči okolo, ale to je bohužel všechno.

Tary patří jednoznačně mezi nejsledovanější a nejvlivnější youtubery v Česku. Jeho chování ale v poslední době přesahuje únosné meze. Jeho kanál na YouTube sleduje přes 700 tisíc lidí, a to především malé děti, které by chtěly být jako on.

Děti Taryho doslova zbožňují a jsou schopny udělat vše proto, aby se se svým idolem mohly potkat. Tary proto obráží různé obchoďáky, kde se mohou děti se svým idolem potkat. Na jednom z takových srazů došlo ale k něčemu dost zarážejícímu.

Mladý kluk se Taryho zeptal, jak si může dovolit tak drahé oblečení, načež youtuber, který příliš inteligence a empatie evidentně nepobral, odvětil: "Já nemám drahé oblečení. Jen ty máš málo peněz."

Na chlapečkově výrazu bylo poznat, že se cítí hodně trapně a je mu líto, že někdo, koho považuje za svůj vzor, ho takhle stupidně setřel. Navíc se mu všechny děti okolo začaly smát. Do celého sporu se vložili různí čeští youtubeři, kteří však pouze kdákají hezká slovíčka, ale prakticky nic nedělají, ač by mohli, aby malému klučinovi zlepšili náladu.

"Tohle mi rozhodně nepřijde jako normální chování ze strany Taryho! Ten kluk se zeptal. Říct: ty máš málo peněz? Úplně vidím, jak mu mamka doma řekla: promiň, je to drahé, nemůžeme si to dovolit. Kluk, protože nerozumí penězům, se slušně svého vzoru zeptá a on řekne toto?" napsal youtuber Machette na svém twitteru.

Samozřejmě, že spousta fanoušků se začala okamžitě rozněžňovat nad tím, jak mají ostatní youtubeři včetně Machetty pravdu, ale co z toho? Trapné tlachání do vzduchu nikdy nikomu nepomohlo. Chování Taryho je nepřípustné, ale reakce ostatních youtuberů jsou přinejmenším zarážející a neadekvátní.

Přihřívat si polívčičku na cizí debilitě a pouze trapně tlachat je stejně debilní.

Související články

Další články