Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tarantino se chystá předčit Pulp Fiction: V novém filmu zazáří Leonardo DiCaprio! Kdy se jde na plac?

Leo si zahraje v Tarantinově novém trháku!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Čeká nás další filmová bomba! Quentin Tarantino (54) hlásí, že dokončil nový scénář. Podle zvěstí, které prosakují z režisérova okolí, hodlá novým filmem překonat kultovní Pulp Fiction. Dopomoct by mu k tomu měl i Leonardo DiCaprio (42), jenž si střihne hlavní roli.

Oscarový režisér Quentin Tarantino pracuje na novém filmu. Už dokončil scénář a nyní dolaďuje detaily. Šušká se, že příběh se bude točit kolem doživotně odsouzeného Charlese Mansona (82) a jeho komunity „The Manson Family“.

Ta v 70. letech minulého století spáchala několik brutálních vražd. Mimo jiné měla na svědomí Sharon Tate, manželku Romana Polanského. Mansonovi sice nikdy neprokázali, že vraždil vlastní rukou, přesto byl odsouzen k trestu smrti. Vzhledem ke změně kalifornských zákonů mu nakonec unikl a odpykává si doživotí.

Tarantino už oslovil Brada Pitta (53) a Jennifer Lawrence (27), tvrdí server Deadline. Ve scénáři jsou prý také postavy ušité na míru Leonardu DiCapriovi a Samuelu L. Jacksonovi (68). V následujících týdnech se ukáže, zda mu herci na nabídku kývnou. Dále se spekuluje o tom, že Tarantino kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování přeruší spolupráci se studiem Harveyho Weinsteina (65).

Půjde o režisérův devátý film v pořadí. Natáčet by se mělo začít v polovině příštího roku, do kin by pak měl film dorazit v roce 2018.

Související články

Další články