Již nějakou dobu se šušká, že Tarantino oslovil svého kamaráda Pitta, se kterým spolupracoval na Hanebných panchartech. Ten by si podle všeho však neměl střihnout roli hlavní, ale vedlejší, a sice právníka Vincenta Bugliosiho, který stíhal Mansona a jeho tzv. rodinu zabijáků.

Legendární producenti Harvey a Bob Weinstein, kteří s Tarantinem spolupracovali na všech nedávných filmech, by k práci měli být také přizváni.

Mezi dalšími oslovenými hvězdami by měly být Jennifer Lawrence nebo australská kráska Margot Robbie, do které jsme se všichni zamilovali za roli Harley Quinn v Sebevražedném oddílu. Jedna z těchto dvou by si měla střihnout roli herečky Sharon Tate, kterou Mansonovi následovníci zavraždili v osmém měsíci těhotenství.

Tate byla manželkou známého režiséra Romana Polanského a za její zabití byl Manson odsouzen k trestu smrti přesto, že vraždu podle všeho sám nespáchal, a dokonce u ní ani nebyl. Tehdy však došlo v Kalifornii ke změně zákonů, a tak byl odsouzen na doživotí. Doživotní trest si stále odpykává ve věznici Corcoran v Kalifornii. V roce 2012 mu byla již potřetí zamítnuta žádost o podmíněné propuštění. Další může podat až za patnáct let. Mansonovi je 82 let a má zdravotní problémy. Jeho žádosti nebylo vyhověno hlavně proto, že je Manson jedním z nejproblema­tičtějších vězňů. Postava Charlese Mansona se stala v 60. letech symbolem zla.

Snímek o jeho životě by se měl začít natáčet v roce 2018, ovšem žádné další detaily zatím nejsou známy. Stejně jako není jasné datum, kdy by měl snímek přijít do kin. Jedno je ale jisté, opět to vypadá na zatraceně dobrý biják.