Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tara Reid šokuje svým zuboženým tělem! Kam se poděla nádherná blondýnka z filmu Prcičky?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Tara Reid (42) se proslavila hlavně ve filmu Prci, prci, prcičky kde si zahrála sexy blondýnku Vicky, která tvořila pár s Kevinem. Dnes je ale krásná holka minulostí, její tělo je doslova zdevastované anorexií a připomíná spíše kostlivce.

Herečka Tara Reid je stále velmi oblíbenou a hodně fanoušků ji zbožňuje i přesto, že v současné době nehraje v žádných trhácích, ale jenom v béčkových filmech. Kariéru měla ale našlápnutou opravdu perfektně.

Jako mladičká se objevila v komedii Prci, prci, prcičky a okamžitě se stala hvězdou první velikosti. Hodně tomu také nahrával fakt, že Tara byla vskutku půvabná a pyšnila se naprosto dokonalou postavou. Dokonce se objevila na titulních stranách prestižních časopisů včetně Playboye. Jenomže po nějaké době přestala zvládat velký nátlak a její kariéra šla hodně ke dnu.

Začala si pomáhat plastickými operacemi, které nejenže nepotřebovala, ale naopak si jimi uškodila. Jednu dobu se prala i se zákeřnou anorexií a její sláva upadla. Nedávno se objevila na pláži v Mexiku, kde si užívala pohodu s přáteli, její vyzáblé tělo je však alarmující.

Fanoušci i blízcí mají o herečku strach a všem je naprosto jasné že takhle zdravé tělo nevypadá. Tara zřejmě neřeší vzhled ani svou nemoc, kvůli které vypadá jako žijící troska. Je škoda, že se nádherná mladá žena dokáže takhle dobrovolně zničit.

Související články

Další články