Herečka Tara Reid je stále velmi oblíbenou a hodně fanoušků ji zbožňuje i přesto, že v současné době nehraje v žádných trhácích, ale jenom v béčkových filmech. Kariéru měla ale našlápnutou opravdu perfektně.

Jako mladičká se objevila v komedii Prci, prci, prcičky a okamžitě se stala hvězdou první velikosti. Hodně tomu také nahrával fakt, že Tara byla vskutku půvabná a pyšnila se naprosto dokonalou postavou. Dokonce se objevila na titulních stranách prestižních časopisů včetně Playboye. Jenomže po nějaké době přestala zvládat velký nátlak a její kariéra šla hodně ke dnu.

Začala si pomáhat plastickými operacemi, které nejenže nepotřebovala, ale naopak si jimi uškodila. Jednu dobu se prala i se zákeřnou anorexií a její sláva upadla. Nedávno se objevila na pláži v Mexiku, kde si užívala pohodu s přáteli, její vyzáblé tělo je však alarmující.

Fanoušci i blízcí mají o herečku strach a všem je naprosto jasné že takhle zdravé tělo nevypadá. Tara zřejmě neřeší vzhled ani svou nemoc, kvůli které vypadá jako žijící troska. Je škoda, že se nádherná mladá žena dokáže takhle dobrovolně zničit.