Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tara Reid slaví narozeniny: Z kdysi krásné herečky se stala anorektická stařena!

A tohle z ní zbylo…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Nejvychrtlejší žena šoubyznysu, která toho za poslední léta předvedla opravdu hodně, oslaví 41. narozeniny. Podívejte se, jak šel čas s touhle kdysi krásnou herečkou!

Tahle drobná blondýnka se proslavila postavou Vicky z kultovního filmu Prci, prci, prcičky. Role Taru Reid katapultovala do hvězdných hollywoodských výšin. Blonďatá kočka, na kterou se v té době dalo ještě koukat, si okamžitě získala srdce stovek mužů.

Jenomže potom se rozhodla, že podstoupí hned několik plastických operací a ty se na ní ošklivě podepsaly. Už jdou dávno pryč doby, kdy Tara Reid plnila přední stránky nejenom pánských časopisů, kde vystavovala své přednosti a muži mohli šílet.

Dnes z kdysi krásné herečky nezůstalo prakticky nic. Tara je vyhublá na kost, má povislou kůži jako nějaká sedmdesátiletá stařena a dost nepěkně tvarovaná prsa, která si nechala zprznit plastikou.

Stejně tak se jí nevyvedla ani plastika břicha, kterou herečka podstoupila. Dokonce jednu chvíli trpěla i anorexií, a to se na ní značně podepsalo.

Tara by měla být varováním pro ostatní holky, které by chtěly propadnout plastickým operacím. Herečka je jasným důkazem toho, že se to někdy opravdu nevyplácí.

Související články

Další články