Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tara Reid opět vypadala jako smrtka: Nedala si říct. Toto už nerozdýcháte

To není moc hezký obrázek!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Herečka Tara Reid opět vyděsila fanoušky svou extrémně hubenou postavou. Tara je navzdory své váze v pohodě a s úsměvem se nechala z baru odvézt luxusním Lamborghini. Fanoušci byli ale zděšeni při pohledu na její kostnaté tělo. Opět se začalo spekulovat o tom, zda oblíbená herečka netrpí anorexií.

Herečka Tara Reid je stále velmi oblíbenou a hodně fanoušků ji zbožňuje i přesto, že v současné době nehraje v žádných trhácích, ale jenom v béčkových filmech. Kariéru měla ale našlápnutou opravdu perfektně.

Jako mladičká se objevila v komedii Prci, prci, prcičky a okamžitě se stala hvězdou první velikosti. Hodně tomu také nahrával fakt, že Tara byla vskutku půvabná a pyšnila se naprosto dokonalou postavou.

Dokonce se objevila na titulních stranách prestižních časopisů včetně Playboye. Jenomže po nějaké době přestala zvládat velký nátlak a její kariéra šla hodně ke dnu. Začala si pomáhat plastickými operacemi, které nejenom že nepotřebovala, ale právě naopak si jimi uškodila.

Jednu dobu se prala i se zákeřnou anorexií a její sláva upadla. Nyní se objevila opět na veřejnosti a svým vzhledem šokovala nejenom fanoušky. Tara opět vypadá jako kost a kůže a lidé mají strach o její zdraví.

Když vystupovala z auta, lezly jí kosti a nebyl na ni vůbec hezký pohled. Zatím to vypadá tak, že tahle hvězdička se na vrchol dostane jen těžko.

Související články

Další články