Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tara chtěla být živou panenkou Barbie: Teď je z ní plastiková královna

Tara Jayne: Mění se v plastické monstrum
Zdroj: Instagram tara_jayn3
+ Dalších 12 fotografií
královna platik

Ačkoli se v českém showbyznysu najdou pánové, kteří holdují ženám vylepšeným silikony, do Australanky Tary Jayne McConachy (33) mají jejich múzy asi pěkně daleko. Poměřovat se s touto královnou plastických operací z Melbourne totiž může opravdu jen málokterá lepá děva z českých luhů a hájů. Tara se se svým tělem, hojně pozměněným silikony, chlubí na Instagramu, kde ji sleduje více než 200 tisíc followerů. 

Jde za svými sny

Tara Jayne McConachy pochází z australského velkoměsta Melbourne a je to určitě strašně milá a fajn holka, která si pouze plní svůj skromný dětský sen stát se živou kopií panenky Barbie.

Cesta, jejímž cílem je proměnit se v kus oživlého plastu, je lemována desítkami kilogramů silikonu, stovkami injekcí botoxu, nesmyslnými počty chirurgických zákroků, ztrátou mimiky obličeje a množstvím hrozících zdravotních komplikací. Chorobná posedlost po dokonalosti žene třiatřicetiletou Australanku stále vpřed, ale vysněný výsledek zůstává nedosažitelný. I přes všechny snahy zůstává Tara stále ženou, a jak je známo, i sebedokonalejší žena na sobě vždy najde něco, co by se dalo ještě "vylepšit".

Jak sama uvádí na svém instagramovém profilu, považuje se za australskou limitovanou edici panenky Barbie. Ačkoli to s jistotou nebyl Tařin záměr, svým vzhledem milovnice plastik mnohem více připomíná jinou hračku společnosti Mattel - Monster High. Jedná se o panenky, které sice vycházejí z klasických Barbie, ale jsou inspirovány známými monstry a hororovými postavami.

Prsa za miliony

Pro Taru, která se původně živila jako zdravotní sestra, se kosmetické úpravy těla a tváře staly naprostou závislostí. Podle serveru news.com.au dala asi 135 tisíc dolarů, což je v přepočtu více než 3 miliony korun, pouze za svá ňadra, s nimiž podstoupila už pět plastických operací. I když se její přirozená prsa již dávno proměnila ve dva balóny, u kterých hrozí, že každou chvíli prasknou, pořád ještě neodpovídají představám své majitelky.

Výše zmíněné prasknutí silikony vylepšeného poprsí není žádný závistivý vtípek ploché redaktorky eXtra.cz, ale reálná hrozba. Tara totiž při své výšce 170 centimetrů váží pouhých 45 kilogramů. Kůži pokrývající obří implantáty má australská Barbie už teď tak tenkou a napnutou, že jí lékaři další zvětšení nedoporučují, dokud nepřibere alespoň 10-15 % své nynější tělesné váhy.

Taru ale žvásty nějakých doktorů, kteří strávili léta studií na univerzitách, rozhodně nezajímají. Ona tomu prostě rozumí líp, a když se rozhodne, že to její kůže zvládne, pak to prostě zvládne. A pokud jí bude někdo, jen proto, že má titul, házet silikon pod nohy, sežene si někoho jiného, kdo to za pár tisíc dolarů bokem rád udělá a jako bonus ji ušetří zbytečného poučování.

Plány do budoucna

Poprsí ale samozřejmě není jediným Tařiným vylepšením. Pomocí plastik má brunetka upravený nos i tvar obličeje. Pomocí silikonových výplní má vymodelované hýždě. Samozřejmě podstoupila i kompletní úpravu zubů. Kdyby se Tara dokázala usmát, což po koňských dávkách botoxu a přifouknutí rtů do velikosti páru bratwurstů nelze, mohli byste vidět sněhobílé keramické fazety, kterými nahradila svůj pravý chrup.

Za svůj vzhled, díky němuž se v široširém okolí svého bydliště určitě zapsala mezi místní podivíny, zaplatila australská zdravotní sestra více než 200 tisíc dolarů, což dělá přes 4,6 milionu korun.

Jak sdělila serveru news.com.au, ráda by se v budoucnu svému idolu ještě více přiblížila odstraněním žeber, čímž by lehce docílila užšího pasu. Dále navíc koketuje se změnou barvy očí na zářivější zelenou, úpravou očních víček a čela. Určitě se ještě najdou i další důvody, proč jít znovu "pod kudlu".

Od roku 2020 si australská Barbie přivydělává na úpravy své tělesné schránky pomocí účtu na OnlyFans a podle jejích slov se to dost vyplatilo. Krása je totiž subjektivní pojem, a zatímco vás může Tařin vzhled děsit ve snech, váš soused by možná strávil před obrazovkou počítače pár divokých chvilek při pohledu na její fotky, které budou zajisté upravené stejně jako ona.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy