Tantrický sex je teď dost v kurzu. Všichni o něm mluví, všichni se o něm chtějí něco naučit. Vysvětlovat principy tantry by bylo na dlouhé lokte, ale pro začátek byste mohli vyzkoušet 4 kroky, kterými dojdete k podstatě tantrického sexu.

A co že je jeho cílem? Rozhodně ne dosažení orgasmu. Pokud se totiž v sexu soustředíte pouze na grand finále, nevychutnáte si hlavní část celé show. Cílem tantrického sexu je maximální prodloužení rozkoše. Přiveďte partnera k vrcholu a nedovolte, aby ho dosáhl. Věřte, že pokud ovládnete tuto techniku, váš partner či partnerka už nikdy nebude chtít nic jiného.

1. Vytvořte si hnízdo lásky

K tantrickému sexu budete potřebovat příjemné prostředí. Zbavte místnost všeho, co by vás mohlo při sexu rušit. Kupte čerstvé květiny, svíčky, aromalampu. Do té nakapejte jasmínový olejíček, ylang -ylang nebo esenci z růží. Postel by měla být co nejkomfortnější. Nezapomeňte na hebké povlečení a spoustu polštářků. Nakonec vyberte hudbu, která je vám oběma příjemná. Na tantrický sex se musíte umět správně naladit.

2. Dýchejte se

Nejjednodušší cestou, jak se s partnerem synchronizovat, je společné dýchání. Zaujměte tzv. Yab – yom pozici (viz obrázek) a vdechujte vzduch, který vydechuje partner. A naopak. Tak jste na sebe dokonale napojeni a můžete pokračovat.

3. Nechte oči otevřené

Jen tak si udržíte s partnerem silný kontakt. Je to poměrně těžká věc a vyžaduje to trénink, ač se vám to teď třeba nezdá. Při sexu jsme prostě občas rádi, když se na nás partner nedívá, i když je to člověk, který je nám nejblíž. Abyste ale byli opravdovými svědky vaší lásky, nechte oči otevřené.

4. Hlavně pomalu

Předehra je podstata tantrického sexu. Věnujte se jí co nejdéle, nikam nespěchejte. Důležité je v sobě a v partnerovi dlouho hromadit sexuální energii. Opravdoví mistři tantrického sexu umí nahromadit tolik energie, že poté vydrží ve spojení s partnerkou/par­tnerem i několik desítek minut bez sebemenšího pohybu, o dráždění ani nemluvě. Zkuste to i vy. Oddalujte samotný akt a orgasmus co nejdéle. Odměnou vám bude obrovská exploze rozkoše.