Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podivný tanečník, který kdysi zachraňoval trapas Bartošové, prozradil, jak to prý měla Iveta se sexem!

Tanečník Theodor Hoidekr se rozpovídal o Ivetině tajném milenci.
Zdroj: archiv

Už v roce 2010 se výrazně projevil špatný zdravotní stav Ivety Bartošové (48). Přesto se zpěvačka stále snažila dokázat, že může vystupovat na veřejnosti. V té době úzce spolupracovala s tanečníkem a lehkým slavomanemTheodorem Hoidekrem, který tehdy pomáhal zachraňovat trapas Bartošové během vystoupení na narozeninách hudební stanice Óčko.

Bartošové, která už tehdy značně propadla alkoholu, se při zpívání hitu Heja, heja podlamovaly nohy a neustále padala na reklamní banner. Hoidekr, který viděl, že se tímhle vystoupením Iveta žene do záhuby, se snažil alespoň úpravou choreografie tančit Ivetě za zády a dělat jí tak oporu.

Nedávno se nedůvěryhodný tanečník dost divně rozpovídal pro týdeník Sedmička bez důkazů o tom, jak během jejich spolupráce byla Iveta ovlivnitelná. Tehdejší manažer Martin Wolf jí měl dohodit placeného společníka, který se před zpěvačkou tvářil jako její přítel a měl s ní regulérní intimní vztah. Muž, který se prý jmenoval Petr, z Ivetina života zmizel krátce poté, co s ní tehdejší manažer Wolf ukončil spolupráci. Část tvrzení ale dedukuje pouze autor článku v Sedmičce, existenci údajně placeného milence nikdo neprokázal a vdovec Josef Rychtář zvažuje ohledně článku právní kroky!

Související články

Další články