Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tanečník a finalista Dominik Vodička: K účasti ve StarDance mu pomohla velká náhoda

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
stardance 2019
Je mu teprve 23 let, zkušeností, pracovních nabídek a ocenění má na kontě však už spoustu. Dominik Vodička sice není nejmladším účastníkem letošního ročníku StarDance, patří však rozhodně mezi ty nejpozoruhodnější. Už ve svém věku je velmi vytížený a k účasti v soutěži mu dopomohla obrovská náhoda.

Dominik Vodička, který ve StarDance trénuje a tančí s Veronikou Kubařovou, s níž se dostal až do finále, má na svých 23 let slušně rozjetou kariéru. Je členem Pražského komorního baletu a je až s podivem, že si na soutěž vůbec našel čas. Pravdou je, že čas sotva měl i na casting, na který byl pozván.

Během zkoušek měl Dominik jeden jediný volný den. Místo aby ho strávil doma odpočinkem či spánkem, rozhodl se zajít na casting do StarDance. Není nutno poukazovat na to, že se tento krok vyplatil. Nejenže byl jako tanečník vybrán, ale postoupil až do finále a už v sobotu zabojuje o vítězství.

Ačkoliv jeho aktivity v Pražském komorním baletu jsou soutěží poněkud omezeny, rozhodně nemá čeho litovat. Mimo slávy získal ve své taneční partnerce i kamarádku. „Naučit ji některé taneční figury mě nestojí skoro žádnou energii. Je to pro mě radost. Ona si to, zdá se, také často užívá. Jen se musí ještě trochu uvolnit a tančit s větší lehkostí. Ale to všechno podle mě přijde, chce to čas. Veronika se netěší jenom na tanec, ale jako správná žena také na šaty. Skoro v každé holce se v téhle chvíli probudí princezna,“ řekl Vodička pro Novinky.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články