Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tanečníci StarDance práskají na hvězdy: S Genzerem je těžká práce, Arichteva nezavře pusu

Zdroj: Facebook
+ Dalších 25 fotografií
Nikdo není dokonalý
Nejnovější řada StarDance je náročná nejen pro naše hvězdy, ale i pro profesionální tanečníky kteří je musí všechno naučit. Právě ti si pustili pusu na špacír a prozradili největší neřesti některých soutěžících.

Poté, co do soutěže StarDance nenastoupil kvůli zranění Václav Kopta, náhradníkem se stal Richard Genzer (51). Lidé mu vyčítali, že je sám bývalý tanečník, a tak v soutěži nemá co dělat. Věnoval se ale i baletu a ten ho musí jeho párová kolegyně odnaučovat. Občas je s ním prý těžké hnout. „Samozřejmě je to velká změna v tom, že Ríša už někdy tancoval. Myslím si, že ne vždy je to výhoda, protože on má naučené některé věci z baletu, takže ho to trochu víc přeučuju,“ prozradila deníku Aha! Jana Zelenková.

Moderní pětibojař David Svoboda pro změnu tancuje s Veronikou Lálovou. Ta na něj práskla, že občas nemyslí na čas a chodí často pozdě. S hercem Adamem Mišíkem má tanečnice Kateřina Krakowková zase jiný problém. Nedokáže se uvolnit kvůli ztuhlým nohám a především v obličeji vypadá pořád naštvaně.

Herečka Veronika Arichteva má jinou neřest. Nedokáže přestat mluvit. „Říkal jsem si, že když přijde jive, tak by nemusela při tanci už tolik mluvit, ale nestalo se,“ prohlásil Michal Necpál.

I když má každý své mouchy, na parketu jim to jde skvěle, nemyslíte?

Související články

Další články