Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tanečníci a tanečnice StarDance: Co jste nevěděli o partnerech hvězd na parketu

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 13 fotografií
STARDANCE
StarDance, show plná tance a hvězd, už opět běží na plné obrátky! Máme za sebou první velice povedený večer a je tak ideální situace si představit profesionální tanečníky a tanečnice této soutěže. Tady jsou.

Veronika Lálová

S kým tančí: S pětibojařem Davidem Svobodou.

Kdo to je?

Veronika Lálová se může pyšnit tím, že v roce 2016 s mladým hercem Zdeňkem Piškulou soutěž StarDance vyhrála. Letos by tento úspěch jistě ráda zopakovala.

Veronika Lálová má úžasnou figuru.

Je vícenásobnou mistryní České republiky v párové i sólo salse. Spolupracuje s kubánskou a brazilskou skupinou. Kromě salsy se věnuje všem latino stylům a karnevalové sambě, kterou studovala přímo v Brazílii.

Veronika je také certifikovanou lektorkou zumby a fitness. Kurzy tance vede v Hradci Králové i v Praze.

Michal Necpál

S kým tančí: S herečkou Veronikou Arichtevou.

Kdo to je?

Michal Necpál soutěžil ve StarDance už v roce 2008. Tehdy byla jeho partnerkou Miss ČR 2004 Jana Doležalová.

Po úrazu kolene na čas přestal s vrcholovým tancem a studoval činohru na pražské DAMU.

Veronika Arichteva a Michal Necpál

V sedmé řadě taneční soutěže StarDance byla jeho partnerkou zpěvačka Leona Machálková, v osmé řadě soutěže tančil s herečkou Miluší Bittnerovou a v deváté řadě, která se bude vysílat na podzim 2018, je jeho partnerkou herečka Veronika Arichteva.

Lenka Nora Návorková

S kým tančí: S hercem Jiřím Dvořákem.

Kdo to je?

Lenka Nora Návorková je jednou z nejzkušenějších tanečnic soutěže.

Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková

Čtyřikrát opanovala mistrovství České republiky v latinskoame­rických tancích v kategorii mládež a zároveň je finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých. Naši republiku mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

Robin Ondráček

S kým tančí: Se zpěvačkou Monikou Bagárovou.

Kdo to je?

Robin Ondráček je v soutěži nováčkem. Tančit neučí jen krásnou Moniku Bagárovou, ale také mladé začínající brněnské tanečníky. Jeho největším úspěchem je patrně semifinále mistrovství České republiky.

Monika Bagárová a Robin Ondráček

Jana Zelenková

S kým tančí: S bavičem Richardem Genzerem.

Kdo to je?

Jana Zelenková se narodila v Chomutově, je tanečnicí, trenérkou a velmi úspěšnou choreografkou. Je šéftrenérkou taneční školy Stardance v rodném Chomutově, kterou založili její rodiče. Do čela trenérského týmu se Jana Zelenková musela postavit již ve svých čtrnácti letech. V roce 2013 se stala nejlepší choreografkou roku, za což získala čtrnáctidenní stáž na newyorské Broadwayi. S přítelem žije v Praze a StarDance vidí jako krásný vrchol kariéry.

Původně měla tancovat po boku Václav Kopty, ten se však zranil a nahradil ho tak Richard Genzer.

Václav Kopta a Jana Zelenková

Marek Dědík

S kým tančí: S herečkou Pavlou Tomicovou.

Kdo to je?

Marek Dědík je opravdová kapacita mezi tanečníky. Je to pětinásobný mistr ČR a SR v latinskoame­rických tancích, mistr střední Evropy a semifinalista mistrovství světa.

A také je ostříleným účastníkem soutěže StarDance. V roce 2015 se s Jitkou Schneiderovou protancoval až do finále, letos ho ve StarDance 2018 čeká výzva v podobě herečky Pavly Tomicové. Dědík má s životní partnerkou malého syna Bertrama.

Pavla Tomicová a Marek Dědík

Kateřina Krakowková

S kým tančí: Se zpěvákem Adamem Mišíkem.

Kdo to je?

Kateřina Krakowková a Adam Mišík jsou nejmladším párem celé soutěže. Chybějící zkušenosti ale oba dva nahrazují elánem a talentem. Krakowková navíc jistě patří mezi nejhezčí tanečnice letošní StarDance.

Adam Mišík a Kateřina Krakowková

Michal Mládek

S kým tančí: S novinářkou Danielou Písařovicovou.

Kdo to je?

Třiatřicetiletý Michal Mládek patří mezi nejlepší profesionální tanečníky v České republice. Trénuje jak juniorské páry, tak seniory. Je to vystudovaný trenér, působí často také jako porotce a učitel tělesné výchovy.

Mládek se za svou kariéru několikrát stal vicemistrem světa ve standardních tancích.

Daniela Písařovicová a Michal Mládek

Alice Stodůlková

S kým tančí: S bavičem Daliborem Gondíkem.

Kdo to je?

Alice Stodůlková je lektorkou v tanečním studiu Petra Čadka. Je to také několikanásobná mistrině ČR družstev v latinskoame­rických tancích, finalista ČR v latinskoame­rických tancích a choreografka několika tanečních show.

Vyhrála čtvrtou řadu StarDance (2010) s hercem Pavlem Křížem. V roce 2013 se zpěvákem a hercem Matějem Rupertem vypadla v pátém kole. V deváté řadě StarDance je partnerkou herce a moderátora Dalibora Gondíka.

Dalibor Gondík a Alice Stodůlková

Michal Padevět

S kým tančí: S herečkou Danielou Šinkorovou.

Kdo to je?

Michal Padevět se narodil 29. srpna 1981 v obci Družec.

Je učitelem na základní škole v Kladně, kde i žije. S tancem začal víceméně náhodou, původně byl hráčem na trumpetu a na klavír, všechno ale změnily taneční. Jeho snem bylo účastnit se StarDance, což se mu poprvé poštěstilo v roce 2016, kdy byla jeho partnerkou herečka Jana Plodková.

Teď se bude snažit taneční show ovládnout s další herečkou – s Danielou Šinkorovou.

Daniela Šinkorová a Michal Padevět

Související články

Další články