Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tanečnice, učitelka, modelka, právnička… FOTOGALERIE VŠECH ČEŠEK, které si Justin Bieber vzal na hotel

Justin umí žít!
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Mluví o nich celé Česko. Tyhle holky totiž jen tak něco nezastaví a tak se dostaly do těsné blízkosti kanadského zpěváka Justina Biebra (22). Jak si je vybral? Ony tvrdí, že to byla náhoda. Že si je prostě vybral v davu. My máme informace trochu jiné. Hovoří se o dobré práci agentury, která Justinovi na oba večery v Praze sháněla zábavu. Kdo jsou dívky, kterým závidí každá teenagerka v zemi?

1. Haninka

Učitelka z jedné mateřské školky v pražských Strašnicích. Zkouší pracovat jako modelka, kvůli malé postavě (162 cm) se jí to moc nedaří. Ovládá výborně angličtinu, ráda se baví.

2. Anna

Studentka právnické fakulty. Předváděla svatební šaty pro jeden salón. Uvedla, že setkání s Bieberem bylo pro ni životním zážitkem. Na hotelu se prý dělo něco jiného, než si všichni myslí. Co se tam přesně dělo? To sdělit nechce. Rozhovor s Aničkou najdete ZDE.

3. Michaela

Při večeru s Bieberem byla velmi aktivní. V modelingu to dotáhla poměrně daleko, fotí i pro známé značky. Více čtěte ZDE.

4. Denisa

Pracuje jako tanečnice a hosteska. Na brigády jezdí i do ciziny, například na Mallorcu. Při večeru s Justinem byla velmi aktivní. Popírá, že by pracovala jako společnice. Její fotky najdete ZDE.

5. Karolína

Velmi svůdná studentka VŠE. Také ona zkouší pronikat do modelingu. Uvádí o sobě, že miluje kvalitní zábavu. V hotelu byla v neděli.

**6. Lilly **

Studuje mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické.

Související články

Další články