Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tanečnice s nejznámějším zadečkem u nás: Víme další jméno účastníka StarDance 2021

Zdroj: Archiv Veroniky Lálové
+ Další 2 fotografie
StarDance 2021
Krásná tanečnice Veronika Lálová se sexy zadečkem má velkou šanci opět předvést své přednosti v další řadě StarDance. Podívejte se na lechtivé fotografie, kterých se sympatická tanečnice rozhodně nebojí. Lálová vypadá v plavkách jako bohyně.

Veronika Lálová je tanečnice s nejznámějším zadečkem u nás. Sympatickou vítězku StarDance s největší pravděpodobností opět uvidíme v jedenácté řadě oblíbené taneční show v České televizi.

Vítězka StarDance

Lálová soutěžila ve StarDance dvakrát. Poprvé se v soutěži objevila v roce 2016, kdy s mladým a talentovaným hercem Zdeňkem Piškulou usedli na pomyslný trůn a stali se z nich král a královna tanečního parketu. Tehdy ve finále zatančili výjimečný Freestyle, kdy oba předvedli brazilskou sambu. Té se Lálová věnuje profesionálně, dokonce ji několikrát studovala přímo v Brazílii v tamních sambových školách. Při tehdejším finále Lálová odhalila své pozadí, čímž potěšila nejednoho svého fanouška.

V roce 2018 tvořila taneční pár s olympijským vítězem v moderním pětiboji Davidem Svobodou. V deváté řadě StarDance tehdy obsadili třetí finálovou příčku. Usměvavá tanečnice se momentálně věnuje online výuce samby a podle informací ze zákulisí StarDance se má opět objevit na televizní obrazovce.

Spolupráce s Českou televizí

V minulém roce se ve spolupráci s Českou televizí Ostrava pokoušela rozjet cestopisný pořad za tancem, kde měla představovat kořeny a základy jednotlivých tanců, koronakrize jí však plány zhatila. S kým bude Lálová tančit letos na podzim ve StarDance, není jasné. Samotná tanečnice by se nejraději viděla za moderátorským pultem ve zpravodajství, to by jí však její fanoušci neodpustili. Podívejte se na lechtivé fotografie krásné tanečnice.

Související články

Další články