Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tanečnice předvádí nejvíc sexy a absolutně nepochopitelné cvičení

Když se řekne „tanec u tyče“, většině lidí se stále ještě vybaví především striptýzové bary nevalné pověsti. V současné době je však už považován spíš za plnohodnotný sport, kterému se věnují i malé děti. Podle názorů řady odborníků je tanec u tyče velmi podobný klasickému baletu a jeho trénink stojí hodně času i úsilí.

Z toho mimo jiné plyne, že chcete-li vidět v akci skutečné profesionálky, musíte zamířit spíš do tělocvičen než do zakouřených nočních klubů. Takzvaný pole dance možná na první pohled vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti vyžaduje spoustu zručnosti, flexibility a pochopitelně i trochu talentu. Nevěříte? Tak se podívejte, co všechno dokáže jedna z nejlepších tanečnic u tyče na světě – Oona Kivelä.

Dívka se nejprve rozcvičuje na ribstolu, později na bradlech a nakonec přichází na řadu taneční tyč, kolem které doslova létá vzduchem. Bohužel nevíme, jak se veškeré jí předváděné cviky jmenují – jsme si však prakticky jisti tím, že bychom nedokázali zopakovat ani jediný z nich.

A co vy? Nedostali jste chuť také si to vyzkoušet? Věřte nevěřte, ale tanec u tyče rozhodně není čistě ženskou záležitosti – první zmínky o něčem, co bychom mohli pokládat za jeho předchůdce, pocházejí z přibližně 12. století, přičemž tenkrát tyhle akrobatické kousky předváděli prakticky jen muži.

Mohlo by vás zajímat

Další články