Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tanečnice Hunčárová se vdala: Po nuceném přesunu svatby řekla ano svému Filipovi

Lucie ukázala nového přítele.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Svatba

Lucie Hunčárová (37) se dočkala! Po letech útrap, kdy se musela svatba s jejím partnerem Filipem odkládat kvůli covidu a následně i pro vážné zranění tanečnice, si pár konečně řekl své ano před oltářem. Finalistka StarDance se radostnou zprávou pochlubila na svém instagramu.

Sympatická tanečnice Lucie Hunčárová se měla původně vdávat loni na podzim, jenže osud tomuto záměru nepřál. Osudnou se stala předsvatební dovolená v Řecku, kam vyrazila se svým tehdy ještě snoubencem Filipem. Během jedné z cest na skútru si přivodila ošklivé zranění.

„Spadla jsem hodně blbě ze skútru, v Řecku řekli, že to není zlomené, jen natržené vazy, ale po příletu jsem šla za pár dní na sál. Je to záludná zlomenina,“ řekla tehdy pro portál Expres.cz. Hunčárová tak skončila na Bulovce a dlouho vytoužená svatba se musela přesunout. Nakonec na ní ale přeci jen došlo.

Tanečnice v sobotu na svém instagramu oznámila radostnou novinu, kterou jistě potěšila všechny své fanoušky. "Máme to za sebou," napsala k videu, které si dala do stories. Na záběrech je vidět, jak šťastná nevěsta sedí na zadním sedadle auta spolu se svým ženichem a z láhve šampaňského si připíjí. Z výrazů je patrné, že si oba vytouženého dne pořádně užívají. Aby také ne, když se ho načekali tak dlouho.

S Onderem ani Ridim to neklaplo

Hunčárová tak po několika vztazích, které nedopadly zrovna dobře, našla zřejmě tu pravou lásku. Nejprve tvořila dlouhých osm let pár s tanečníkem Janem Onderem, jenže tomu půvabnou plavovlásku vyfoukl kuchař Emanuele Ridi. Stalo se tak během série StarDance a nešlo zrovna o poklidnou aférku.

Vztah s populárním kulinářem ale taktéž nevydržel. To už je ale nyní minulost, kterou Hunčárová dávno hodila za hlavu a nyní si užívá, že je vdaná za Filipa.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy