Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tanečnice Hunčárová kritizuje Ondera: Myslím, že se mu sláva zalíbila více než mně! Chtěla jsem utéct!

Tento pár je již minulostí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Chudák tanečník Jan Onder (31), ten opravdu nemá dobrý týden! Nejdříve mu dala kopačky partnerka Lucie Hunčárová (31) a nyní se dozvídá, co všechno dělal špatně.

Hvězda StarDance Lucie Hunčárová dlouho popírala, že s Onderem se rozešla kvůli lásce k Emanuelu Ridimu. A popírá to dál. Ale rozhodla se, že otevřeně promluví o tom, čím ji Onder v poslední fázi vztahu štval. Velký rozhovor Lucie poskytla Blesku. Co tvrdí?

Lucii prý vadilo, že Onder neumí odpočívat a že pořád jedou na 150 procent. Byli spolu v práci i doma. Buď tančili, nebo se milovali. A v poslední době už to Lucii lezlo na hlavu a potřebovala si od Ondera občas odpočinout. A on to neuměl chápat. „Postupem času se z nás stali workoholici a možná se Honzovi sláva zalíbila více než mně,“ tvrdí dnes krásná Lucie.

V posledních týdnech už chtěla od Ondera odejít. „Já jsem najednou začala cítit, že bych ráda trávila čas třeba s mými rodiči nebo kamarádkami, začala jsem mít pocit, že potřebuji někam utéct nebo být třeba i sama,“ uvedla Hunčárová pro Blesk. Pak už potřebovala totální změnu a na scéně se objevil Emanuel Ridi.

„S Manuelem jsme si ve StarDance rozuměli. Respektoval mě, takže jsme měli přátelský vztah, který nevymizel, a stýkáme se dodnes. S manželkou ukončili vztah už před dvěma lety a Manu rozhodně není příčina krachu našeho vztahu s Janem Onderem,“ tvrdí Hunčárová. Zda s Ridim spala nebo pořád spí, to ví asi jen oni dva.

Související články

Další články