Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Taneční šok: Marek Dědík, který bavil s Pavlou Tomicovou, do StarDance 2019 nejde!

+ Dalších 8 fotografií
Proč?
Diváci si ho zamilovali, ale letos ho v další řadě StarDance neuvidí. Marek Dědík (35) účinkoval v taneční soutěži čtyřikrát, z toho dvakrát to dotáhl až do finále, kde se umístil pokaždé s taneční partnerkou druhý. Teď vysvětlil, proč tancování před kamerou dal sbohem.

Pavlou Tomicovou se Marek Dědík protančil téměř k vítězství. Stejně tomu bylo i v roce 2015, kdy skončil stříbrný s Jitkou Schneiderovou (46). Letos ho ale už neuvidíme. "Účast ve StarDance pro mě byla obrovskou zkušeností, ale do dalšího ročníku se nechystám. Když jsem nevyhrál s Pavlou, tak už nevyhraju s nikým,“ řekl Dědík portálu super.cz s tím, že na prvním místě pro něj v tuto chvíli je rodina a taneční lekce.

A kdy se můžete na televizní tancování těšit? Desátou řadu StarDance uvidíte od říjnu. A na České televizi už teď slibují, že opět bude StarDance plná známých hvězd, které předvedou, že i hvězdy umí tančit.

Mohlo by vás zajímat

Další články