Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Taneční film Backstage: Další slovenská kráska se odhaluje českým divákům

+ Dalších 11 fotografií
Taneční love story plná streetdance sleduje příběh dvou milenců a jejich taneční skupiny, která se protlouká po místních tanečních battlech. Pak se jim ale otevře vstup do velkého světa a showbyznysu díky účasti ve sledované televizní show. Talentová soutěž ale znamená pro jejich charaktery a přátelství těžkou zkoušku. Ve filmu si zahrála i Mária Havranová, která natočila pěkně žhavou scénu.

Po Táně Pauhofové a Vice Kerekeš se čeští diváci mohou těšit na další krásnou herečku ze Slovenska, která se jim v kinech odhalí. Mária Havranová hraje hlavní roli v tanečním filmu Backstage, který vstupuje do českých kin.

Žánr tanečního filmu je v českém filmu úplnou novinkou, rytmus, streetdance a skvělé choreografie doplňuje lovestory a nečekaný milostný trojúhelník. Příběh mladých tanečníků nepostrádá emoce a součástí filmu je i milostná scéna, v níž Mária ukáže své krásné tělo.

Související články

Další články